اخبار ارز دیجیتال

دولت نیوهمپشایر گزارشی را درباره بلاک چین به دنبال دستور اجرایی منتشر کرد

به گفته این کمیسیون، نیوهمپشایر باید در جهت ایجاد یک چارچوب قانونی «برای توسعه صحیح فناوری بلاک چین و کاربردهای آن» تلاش کند.

کریس اسنونو، فرماندار نیوهمپشایر، یافته‌های کمیسیونی را منتشر کرده است که هدف آن توصیه قوانین مربوط به دارایی‌های دیجیتال و بلاک چین به عنوان بخشی از یک فرمان اجرایی سال 2022 است.

Sununu در اطلاعیه‌ای در 19 ژانویه گفت که کمیسیون ارزهای مجازی و دارایی‌های دیجیتال گفت که وضعیت قانونی و قانونی برای ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال “بسیار نامشخص است” که مانع از توسعه آنها و جلوگیری از سرمایه‌گذاری می‌شود. این کمیسیون گفت که گزارش داده است که حمایت از خانه و مصرف‌کننده ضعیف شده است. . این گروه توصیه کرد که نیوهمپشایر قوانین ایالتی را با هدف جذب شرکت ها و افراد بلاک چین ایجاد کند.

طبق گزارشی که در 22 دسامبر به فرماندار ارسال شد، کمیسیون در توصیه‌های خود عامل انسانی را در نظر گرفت که اشاره به فروپاشی FTX و دستگیری مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید داشت. به طور خاص، وضعیت قانونی را برای سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAOs) ایجاد می‌کند، سیستم‌های دادگاه ایالتی را برای حل اختلافات مربوط به بلاک چین تأمین مالی می‌کند، و به بخش بانکی دولت می‌دهد «ما شما را تشویق می‌کنیم اطلاعات در دسترس عموم را ارائه دهید». راهنمایی پیشگیرانه در مورد نحوه برخورد مؤسسات مالی با دارایی های دیجیتال».

در این گزارش آمده است: «نیوهمپشایر باید به طور تهاجمی و عمومی گام‌های قوی برای ایجاد زیرساخت قانونی بهتر برای توسعه صحیح فناوری بلاک چین و کاربردهای آن بردارد.

گروه به این نتیجه رسید:

کمیسیون امیدوار است که فناوری بلاک چین به تکامل و توسعه ادامه دهد و بیشتر در جامعه و اقتصاد ما یکپارچه شود. […] مرحله بعدی این توسعه باید نه تنها شامل نوآوری در پروتکل های نرم افزار کامپیوتری، بلکه همچنین بهبود زیرساخت های قانونی است که به موازات این فعالیت ها کار می کند. ”

مربوط: قانونگذاران تنسی لایحه ای را ارائه می کنند که به ایالت اجازه می دهد در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند

Sununu این گزارش را “جامع و به موقع” خواند. در حالی که سایر فرمانداران ایالات متحده، از جمله کالیفرنیا، تلاش‌هایی را برای شفاف‌سازی مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال و بلاک چین انجام می‌دهند، کتی هوچول، فرماندار نیویورک، گفته است که از پیشنهادهای مجازی برای ممنوعیت عملیات استخراج ارز پشتیبانی می‌کند.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا