🚨 اخبار ارز دیجیتال

“طلای جدید”: پاسخ بنیانگذار Dogecoin به توییت ایلان ماسک در اشاره به بیت کوین

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توییت “طلای جدید” از مارکوس به ماسک
  • ایلان ماسک و بیت کوین

بیلی مارکوس که در سال ۲۰۱۳ با همکاری جکسون پالمر ارز دیجیتال الهام گرفته شده از میم را ایجاد کرد، به توییت اخیر ایلان ماسک پاسخ داد.

جامعه کریپتو توییت مارکوس را به عنوان اشاره ای به تجهیزات استخراج بیت کوین تفسیر کرد.

توییت “طلای جدید” از مارکوس به ماسک

اوایل امروز، صد میلیاردر، ایلان ماسک، صاحب اپلیکیشن توییتر/X، درباره شوالیه‌ای که می‌خواهد یک اژدها را بکشد و طلای آن را بگیرد، توییت کرد. در همین حال، اژدها به شوالیه می گوید که طلا به معنای سنتی کلمه وجود ندارد.

درعوض، اژدها شوالیه را نشان می‌دهد که از ماشین خرمن‌کوبی محافظت می‌کند که گندم را از کاه جدا می‌کند، بدون اینکه به کار دستی زیادی نیاز باشد. اژدها از مزایای فناوری های جدید به جنگجو می گوید و به او می گوید که یک ماشین بافندگی خودکار پنبه ای نیز وجود دارد. دراگون می‌گوید: «ثروت ملت‌ها در طلا یا سکه نیست، بلکه در ظرفیت تولیدی آنها نهفته است.

شوالیه ناامید اژدها و غارش را با آرامش ترک می کند.

بیلی مارکوس با حمایت از ماسک و پیام او در مورد فناوری‌های جدید، یک GIF متحرک از یک فن خنک‌تر منتشر کرد و گفت که این “طلای جدید” است. مفسران اشاره کرده اند که این بسیار شبیه به برخی از ماینرهای ASIC برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است که بر اساس الگوریتم اجماع اثبات کار، از جمله Dogecoin هستند.

جامعه کریپتو به بیلی مارکوس پاسخ می دهد
از طریق تصویر توییتر/X

ایلان ماسک و بیت کوین

ماسک یکی از طرفداران شناخته شده DOGE و یکی از “دوست قلم” مارکوس است. ماسک اعلام کرد که در سال ۲۰۲۱، تسلا شروع به پذیرش بیت کوین برای خودروهای الکترونیکی خود خواهد کرد، در حالی که خرید گسترده ای از ارز دیجیتال پرچمدار به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار (حدود ۴۳۰۰۰ بیت کوین در آن زمان) انجام خواهد داد.

با این حال، چند ماه بعد، تسلا به دلیل نگرانی های زیست محیطی، پرداخت های بیت کوین را نپذیرفت. در آوریل همان سال، زمانی که این تغییر در بیت کوین تسلا اتفاق افتاد، بیت کوین به اولین بالاترین رکورد خود در آن سال رسید و به ۶۳۵۰۰ دلار رسید. ماسک اعلام کرد که تسلا پس از اینکه ماینرها ۵۰ درصد انرژی خود را با منابع تجدیدپذیر جایگزین کنند، به پذیرش پرداخت بیت کوین ادامه خواهد داد. با این حال، تسلا و اسپیس ایکس Dogecoin را می پذیرند. انتظار می‌رود در آینده نزدیک یک ماموریت ماه در DOGE انجام شود.

با این حال، همانطور که U.Today اخیرا گزارش داده است، هر دوی این شرکت‌های تحت مدیریت ماسک همچنان BTC را در اختیار دارند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا