اخبار ارز دیجیتال

نسل بعدی اکوسیستم استخراج رمزارز در سال ۲۰۲۴: مثال ViaBTC

علیرغم اینکه ارزهای دیجیتال بیشتر و بیشتر به سمت مدل‌های اجماع جایگزین حرکت می‌کنند، استخراج ارز دیجیتال یک فرصت قانونی و قابل دوام برای تجارت بلاک چین در سال ۲۰۲۴ باقی می‌ماند.

ViaBTC، یک سرویس همه کاره بسیار مورد توجه، چشم انداز صنعت را در مورد استخراج در سال ۲۰۲۴ تغییر می دهد و موانع ورود تازه واردان را کاهش می دهد. علاوه بر این، مدل‌های درآمدی جدید راه را برای تقسیم سود فراگیرتر و منصفانه‌تر هموار می‌کند.

ViaBTC فرصت های جدیدی را برای کارآفرینان ماینینگ باز می کند: نکات برجسته

اولین بار به عنوان یک استخر استخراج بیت کوین (BTC) در سال ۲۰۱۶ معرفی شد از طریق بیت کوین این به یک اکوسیستم ارز دیجیتال کامل تبدیل شده است.

  • ViaBTC اکوسیستمی از استخرهای استخراج بیت کوین (BTC) و همه آلت کوین های اصلی PoW است.
  • پلت فرم ViaBTC خدمات خود را در بیش از ۱۳۰ کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد و بیش از یک میلیون کاربر در سراسر جهان را تحت پوشش قرار می دهد.
  • مشتریان آن می توانند از میان سودآورترین و منعطف ترین طرح های اشتراک درآمد، از جمله PPS+ (تنظیم شده به طور پیش فرض)، PPLNS و SOLO را انتخاب کنند.
  • استخراج هوشمند برای استخرهای استخراج BTC، BCH، ZEN و ZEC در دسترس است. مشتریان به راحتی می توانند بین ارزهای رمزنگاری ناهمگن سوئیچ کنند تا سودآورترین استراتژی را مطابق با نیاز خود توسعه دهند.
  • از طریق اکوسیستمی از خدمات متصل، ViaBTC بدون درزترین و مبتدی ترین گزینه ها را برای برداشت و تبادل درآمد ارائه می دهد.
  • ViaBTC با افتخار از سال ۲۰۲۲ جایگاه بزرگترین استخر استخراج لایت کوین (LTC) را از نظر هش ریت جمعی در اختیار داشته است.

بنابراین، ViaBTC مزایای بهترین برنامه‌های استخر استخراج PoW را با نوآوری‌های عصر DeFi در Web3 ترکیب می‌کند.

استخراج کریپتو چیست؟

استخراج ارزهای دیجیتال فرآیند ایجاد واحدهای جدید و تأیید تراکنش‌ها در شبکه‌های بلاک چین است. این شامل استفاده از قدرت کامپیوتر برای حل پازل های پیچیده ریاضی است. هنگامی که این معماها حل شدند، یک بلوک جدید از تراکنش ها به بلاک چین اضافه می شود و ماینر با مقدار مشخصی ارز دیجیتال پاداش می گیرد.

این فرآیند به مقدار قابل توجهی از قدرت محاسباتی و الکتریسیته نیاز دارد، زیرا پازل ها به مرور زمان سخت تر می شوند. ماینرها اغلب از سخت افزارهای تخصصی از جمله GPU و ASIC برای بهینه سازی کارایی استخراج خود استفاده می کنند.

از منظر تجاری، استخراج باید به عنوان معرفی سخت افزار تخصصی برای حفظ یکپارچگی بلاک چین به منظور دریافت پاداش در برخی ارزهای بلاک چین در نظر گرفته شود.

اثبات کار چیست؟

اثبات کار (PoW) مکانیزم اجماع (توافق بین چندین نهاد) است که توسط برخی از شبکه‌های بلاک چین، عمدتاً بیت‌کوین (BTC) و فورک‌های آن، برای تأیید تراکنش‌ها و افزودن بلاک‌های جدید به بلاک چین استفاده می‌شود.

در PoW، ماینرها برای حل پازل های رمزنگاری پیچیده با استفاده از قدرت محاسباتی رقابت می کنند. اولین ماینری که این معما را حل می کند، حق اضافه کردن یک بلوک جدید به بلاک چین را دارد و می تواند پاداش استخراج دریافت کند.

این فرآیند امنیت و یکپارچگی شبکه را تضمین می کند. زیرا تغییر هر بلوک مستلزم انجام مجدد کار آن بلوک و تمام بلوک های بعدی است که از نظر محاسباتی غیر منطقی است.

آیا استخراج ارز دیجیتال همچنان در سال ۲۰۲۴ مرتبط است؟

استخراج ارزهای دیجیتال برای اولین بار در میانه روند صعودی بیت کوین (BTC) 2016-2017 به جریان اصلی تبدیل شد. علاقه به استخراج کریپتو در طول دو زمستان کریپتو که در سال‌های ۲۰۱۸-۲۰۲۰ و ۲۰۲۲-۲۰۲۳ رخ داد کاهش یافت. بنابراین، ما باید کاتالیزورهای مثبت و منفی را برای بخش ماینینگ کریپتو در سال ۲۰۲۴ در نظر بگیریم.

  1. کاتالیزورهای مثبت. در سال‌های اخیر، اکثر کشورها در مورد وضعیت قانونی ارزهای دیجیتال توضیح داده‌اند و استخراج را به یک فعالیت تجاری قانونی و مشمول مالیات در سراسر جهان تبدیل کرده‌اند. علاوه بر این، با بلوغ بازارها، نوسانات ارزهای دیجیتال کاهش یافته است. سود حاصل از عملیات معدنی قابل پیش بینی تر شده است.
  2. کاتالیزورهای منفی. با افزایش میانگین قدرت محاسباتی کامپیوترهای ماینینگ، قیمت آنها نیز افزایش یافت. در نتیجه، خرید تجهیزات ماینینگ شخصی می تواند برای تازه واردان و سرمایه گذاران با سرمایه اندک چالش برانگیز باشد.

با این حال، استخراج ارز دیجیتال هیچ نشانه ای از بی ربط شدن در سال ۲۰۲۴ نشان نمی دهد. این حوزه در یک زمینه حقوقی دقیق به تکامل خود ادامه می دهد و توسط اجزای سخت افزاری پیشرفته پشتیبانی می شود.

کدام ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ استخراج خواهد شد؟

در سال‌های اخیر، تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال تصمیم گرفته‌اند تا اثبات کار را با انواع اجماع کارآمدتر جایگزین کنند. انتقال اتریوم (ETH) به اثبات سهام (PoS) یک نمونه کتاب درسی است.

با این حال، ما هنوز هم می‌توانیم گروه‌هایی از ارزهای دیجیتال را که می‌توان روی تجهیزات PoW استخراج کرد، شناسایی کرد.

ارزهای رمزنگاری شده

تیک تیک

الگوریتم استخراج

یکی

بیت کوین، بیت کوین کش، بیت کوین کش ABC

BTC، BCH، XEC

SHA-256d

۲

اتریوم کلاسیک

و غیره.

مفرط

۳

ZCash، Horizen

ZEC، ZEN

equihash

استخرهای ماینینگ یا سازمان‌هایی که مسئول هماهنگی قدرت محاسباتی هستند، همچنان روش‌های انتخابی برای این علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال هستند.

با ViaBTC، اکوسیستم استخراج یک مرحله ای آشنا شوید

ViaBTC طیف گسترده ای از راه حل ها را برای ماینینگ و سایر خدمات ارزهای دیجیتال با تخصص منحصر به فرد و رویکرد جامع خود ارائه می دهد. استخر استخراج ViaBTC یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین نهادها در بخش های استخراج بیت کوین (BTC) و لایت کوین (LTC) است.

ViaBTC: اطلاعات اولیه

ViaBTC که در ۵ ژوئن ۲۰۱۶ راه اندازی شد، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین اکوسیستم های استخراج ارز دیجیتال در کل صنعت است. خدمات مختلفی را برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ارائه می دهد، اما کسب و کار استخر استخراج آن همچنان تمرکز اصلی و عنصر اصلی پلتفرم آن است.

تصویر: از طریق بیت کوین

استخرهای ViaBTC از استخراج انواع ارزهای رمزنگاری اثبات کار (PoW) پشتیبانی می‌کنند که تقریباً بر روی همه الگوریتم‌های اصلی استخراج کار می‌کنند. با این حال، از استخراج بیت کوین (BTC) به همراه فورک های بیت کوین کش (BCH) و بیت کوین کش ABC (XEC) نیز پشتیبانی می کند. هر سه رمزارز SHA-256d هستند.

همچنین از فورک بیت کوین Litecoin (LTC) مبتنی بر Scrypt پشتیبانی می کند. ViaBTC بزرگترین ماینر لایت کوین (LTC) است که تاکنون وجود داشته است. سلطه آن در این بخش سال هاست که مورد تردید نبوده است.

علاوه بر رمزارزهای رایج، ViaBTC همچنین از آلت کوین های ویژه استخراج مانند کوین حریم خصوصی ZCash (ZEC)، سکه های ترکیبی Dash (DASH) و Horizen (ZEN)، نسل بعدی ارزهای دیجیتال PoW Nervos Network (CKB) و Kaspa (KAS) پشتیبانی می کند. اتریوم کلاسیک (ETC) به عنوان نسخه اصلی پروتکل اتریوم (ETH).

لیست کامل دارایی های پشتیبانی شده در صفحه وب اصلی ViaBTC منتشر شده است.

ViaBTC: مدل‌های درآمد

برخلاف اکثر رقبای خود، ViaBTC از تسویه سود ساعتی برای ماینینگ پشتیبانی می کند و عملکردهای برداشت و تبادل خودکار را ارائه می دهد. ماینرها می توانند دارایی ها را به سرعت پردازش کنند و ضررهای ناشی از نوسانات بازار را حتی در شرایط شدید بازار کاهش دهند.

ViaBTC ابزاری را برای اشتراک درآمد ماینینگ معرفی کرد که به ماینرها امکان می‌دهد درآمدهای استخراج را به طور متناسب بین اپراتورها یا شرکای ماینینگ توزیع کنند و یک مدل تقسیم درآمد کارآمد و شفاف ایجاد کنند.

ViaBTC در عملیات خود سه طرح محبوب را برای محاسبات سود به مشتریان خود ارائه می دهد، یعنی PPS+، PPLNS و SOLO. اگرچه طرح PPS+ به عنوان طرح پیش‌فرض از پیش تعیین شده است، اما هر طرح مزایای خاص خود را دارد و بنابراین برای گروه خاصی از ماینرها جذاب است. هر علاقه‌مندی می‌تواند با ViaBTC طرحی را پیدا کند که مناسب او باشد.

ViaBTC: فرصت ها و مزایا

ViaBTC پیشگام مفهوم استخراج هوشمند برای محبوب ترین استخرهای استخراج BTC، BCH، ZEN و ZEC بود. کاربران می‌توانند به راحتی با یک کلیک بین ارزهای ماینینگ جابه‌جا شوند و به طور خودکار نرخ هش خود را برای استخراج ارزهای سودآورتر بر اساس درآمد استخراج زمان واقعی تغییر دهند.

ViaBTC مزایای صنعتی منحصر به فردی را ارائه می دهد که امکان برداشت بدون کارمزد از دارایی های استخراج به صرافی CoinEx را فراهم می کند.

viabtc
تصویر: از طریق بیت کوین

علاوه بر این، پاداش‌های اضافی را می‌توان از پاداش‌های استخراج برای برخی از ارزهای دیجیتال علاوه بر ارزهای دیجیتال دریافت کرد. بنابراین، برای استخراج یک بلوک بیت کوین (BTC) می توانید یک جایزه اضافی ۱ NMC، ۵ SYS یا ۰.۴ ELA دریافت کنید. ۱ SYS به عنوان یک پاداش اضافی در استخر بیت کوین کش (BCH) تعیین شده است.

در محصول پریمیوم ViaBTC، استخر Litecoin (LTC)، مشتریان همچنین می‌توانند Dogecoin (DOGE)، بزرگترین میم کوین بر اساس ارزش بازار و محبوب‌ترین ارز دیجیتال در این بخش را استخراج کنند. پاداش های DOGE بر اساس روش PPLNS تعیین می شود.

ViaBTC: ماموریت و چشم انداز

ViaBTC با توسعه یک محصول پیشرو در صنعت تلاش می کند تا نیازهای بخش های مختلف مشتریان را در نظر بگیرد. برای مثال، از سرمایه‌گذاران بزرگی که می‌خواهند نرخ هش اضافی را برای حداکثر پاداش خریداری کنند، دعوت می‌شوند تا برای حالت VIP Hashrate درخواست دهند.

این پلتفرم از یک سیستم کنترل ریسک با استاندارد بالا و چند سطحی استفاده می‌کند، در حالی که گره‌های استخراج در سرتاسر جهان برای کمترین تأخیر ممکن توزیع می‌شوند. ViaBTC برای پیش بینی کردن استراتژی های درآمدی، ماشین حساب های استخراج و ابزارهای تبدیل رمزنگاری را توسعه داده است.

ViaBTC به طور یکپارچه با CoinEx، یکی از صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال در حال رشد، و CoinEx Chain، بلاک چین منبع باز EVM یکپارچه شده است. ابزارهای برداشت خودکار و شتاب دهنده های تراکنش نیز به گونه ای طراحی شده اند که استخراج ارزهای دیجیتال را کارآمدتر از همیشه کنند.

بسته شدن

به طور خلاصه، ViaBTC یک اکوسیستم استخراج ارز دیجیتال سطح ۱ برای بیت کوین (BTC) و آلت کوین ها است. برنامه های مختلف تقسیم درآمد برای ایجاد بالاترین درآمد ممکن برای سرمایه گذاران، صرف نظر از اندازه سپرده و سابقه گذشته طراحی شده اند.

در سال ۲۰۲۴، ViaBTC در آستانه تبدیل شدن به دروازه ای راحت و آسان برای عضویت در وب ۳ برای تازه کارها و حرفه ای ها است که تازه شروع به کار در کسب و کار استخراج ارزهای دیجیتال کرده اند. از مشتریان دعوت می شود در تعداد محدود شرکت کنند کمپین ارجاع ViaBTC و از جوایز دوره ای لذت ببرید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا