اخبار ارز دیجیتال

“طرح رمز ارز” جدید در مرکز مالی بین المللی دبی به اجرا درآمد

منطقه آزاد تجاری امارات دارای سیستم حقوقی و دادگاه های خاص خود است. امروز، مقررات رمزنگاری آن سخت‌تر شده و به تمام توکن‌های شناخته‌شده در منطقه تعمیم داده شده است.

سازمان خدمات مالی دبی (DFSA) امروز از اجرایی شدن یک رژیم رمز ارز در منطقه ویژه اقتصادی مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) با یک دوره انتقال شش ماهه خبر داد. رژیم جدید دور دوم مقررات DFSA است که بر اساس مقررات توکن سرمایه گذاری معرفی شده در DIFC در اکتبر ۲۰۲۱ است.

توکن کریپتو به هر توکنی غیر از توکن سرمایه گذاری همانطور که قبلاً تعریف شد، به استثنای توکن های کاربردی، توکن های غیرقابل تعویض، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، توکن های حریم خصوصی و توکن های الگوریتمی گفته می شود. توکن‌ها باید توسط DFSA برای استفاده با DIFC مطابق با فرآیندهای برنامه تعیین شده شناسایی شوند. استیبل کوین ها (“توکن های ارز فیات”) مشمول شرایط اضافی هستند.

رژیم جدید به اقدامات متقابل ضد پولشویی/تامین مالی تروریسم و ​​همچنین حمایت از مصرف کننده، یکپارچگی بازار، نگهداری و منابع مالی برای ارائه دهندگان خدمات خواهد پرداخت. این مقررات برای اولین بار در یک سند مشاوره ماه مارس تنظیم شد. این مقاله از طریق یک فرآیند اظهار نظر گسترده رفت.

یان جانستون، مدیر اجرایی DFSA گفت:

“کار ما برای ایجاد یک رژیم رمز ارز جامع، بازخورد طیف گسترده ای از سهامداران را در نظر گرفته است. هدف ما ایجاد تعادل بین کارهایی است که انجام می دهیم.”

DIFC بیش از ۴۰۰۰ شرکت دارد که مشمول سیستم حقوقی و دادگاهی خود مرکز و موافقت نامه های مالیاتی ویژه هستند. در سال ۲۰۰۴ تاسیس شد. DFSA فقط DIFC را تنظیم می کند.

مرتبط: خاورمیانه و شمال آفریقا سریعترین بازارهای رمزارز در حال رشد هستند: داده ها

سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) در ماه مارس برای نظارت بر دارایی های مجازی در سایر بخش های امارت، از جمله سایر مناطق آزاد تجاری مانند مرکز چند کالایی دبی، تأسیس شد. ما به چندین شرکت رمزنگاری مجوز داده ایم و دفتر مرکزی خود را در metaverse sandbox باز کرده ایم.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا