🚨 اخبار ارز دیجیتال

مالیات های جدید بر ارزهای دیجیتال ایالات متحده: قوانین رمزگشایی شده است

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده مقررات پیشنهادی در مورد فروش و مبادله دارایی های دیجیتال توسط کارگزاران را منتشر کرده است.

سرویس درآمد داخلی (IRS) که مسئولیت جمع آوری مالیات در ایالات متحده را بر عهده دارد، مقررات پیشنهادی را در مورد فروش و مبادله دارایی های دیجیتال توسط کارگزاران منتشر کرده است. بر اساس این قانون، کارگزاران ملزم به استفاده از فرم های جدید برای ساده کردن پرونده مالیاتی و کاهش تقلب مالیاتی هستند. به گفته وزارت خزانه داری ایالات متحده، این مقررات گزارش دارایی های دیجیتال را با گزارش سایر انواع دارایی ها هماهنگ می کند.

انتظار می رود قانون پیشنهادی در سال ۲۰۲۶ اجرایی شود و منعکس کننده فروش و مبادلات انجام شده در سال ۲۰۲۵ باشد. نظرات کتبی در مورد این پیشنهاد تا ۳۰ اکتبر پذیرفته می شود و حداقل یک جلسه استماع عمومی پس از آن تاریخ انتظار می رود.

چندین مفسر برجسته ارزهای دیجیتال از قوانین جدید گزارش مالیاتی کریپتو انتقاد کرده اند. کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین بر تفاوت بین اکوسیستم ارزهای دیجیتال و مالی سنتی تاکید کرد. میلر وایت هاوس لوین، مدیر عامل بنیاد آموزش DeFi، گفت که این قانون “گیج کننده، خود انکار و گمراه کننده است.” رایان سرکیس، مدیر عامل مساری، گفت انتخاب مجدد جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به معنای آینده ای برای صنعت کریپتو داخلی نیست. پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، این پیشنهاد را «جنبه دیگری در حمله مداوم دولت بایدن به اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال» خواند.

جمینی برای رد دعوای SEC پرونده کوتاهی می کند

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini به عنوان بخشی از تلاش برای رد شکایت از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک پاسخ کوتاه ارائه کرده است. این شرکت ادعا می کند که SEC هیچ ادعای خاصی ارائه نکرده است. او همچنین استدلال کرد که دادگاه نباید در “تحلیل پیچیده” ارائه شده توسط SEC شرکت کند، بلکه باید از SEC سؤالات صریح بپرسد تا مشخص کند که آیا به عنوان یک امنیت واجد شرایط است یا خیر. طبق گزارش SEC، Gemini Earn، سرویسی که به مشتریان اجازه می دهد تا دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین را به Genesis وام دهند، با ارائه اوراق بهادار ثبت نشده، مقررات اوراق بهادار را نقض کرده است.

به خواندن ادامه دهید

AI Generated Art هیچ حق چاپی ندارد، قوانین دادگاه ایالات متحده

بریل هاول، قاضی منطقه ای ایالات متحده، موضع اداره حق نسخه برداری ایالات متحده را مبنی بر اینکه آثار هنری که صرفاً توسط هوش مصنوعی (AI) خلق شده اند، مشمول حفاظت از حق چاپ نیستند، تایید کرد. این حکم نگرانی‌هایی را در مورد پتانسیل هوش مصنوعی مولد برای جایگزینی هنرمندان و نویسندگان انسانی و ادامه بحث حقوقی در مورد استفاده شرکت‌های هوش مصنوعی از محتوای دارای حق چاپ برای آموزش ایجاد کرد. این کار زمانی انجام شد که من آنجا بودم. چندین شکایت در کالیفرنیا توسط هنرمندانی با ادعای نقض کپی رایت مطرح شده است که می تواند شرکت های هوش مصنوعی را مجبور به از بین بردن مدل های زبان خود کند.

به خواندن ادامه دهید

بریتانیا ممکن است تماس های بازاریابی تلفنی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را ممنوع کند

در حالی که بریتانیا برای ممنوعیت تماس های درخواست مالی آماده می شود، وزارت خزانه داری اعلیحضرت سند مشاوره ای را صادر کرده است که در آن درخواست شواهدی برای ارزیابی تأثیر کامل بر مشاغل و هزینه های مربوط به معرفی و اجرای این ممنوعیت دارد. با هدف ممنوعیت کامل تماس‌های سرمایشی، وزارت خزانه‌داری به طرف‌های مربوطه دستور داده است تا تأثیر آن را بر کلاهبرداران به حداکثر برسانند و تأثیر آن را بر مشاغلی که اغلب به چشم‌اندازهای تماس سرد متکی هستند به حداقل برسانند. گفتگوها در ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ به پایان می رسد.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا