اخبار ارز دیجیتال

آپدیت جدید مهم اتریوم منتشر شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Go Ethereum راه‌اندازی نسخه ۱.۱۳.۱۲ Geth را اعلام کرد و اکوسیستم را برای ارتقای بزرگی که برای ۱۳ مارس ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است، آماده می‌کند.

Geth نسخه ۱.۱۳.۱۲ شامل شماره فورک شبکه اصلی برای کانکون است که گامی تعیین کننده به سوی اجرای مجموعه ای از پیشنهادات تکاملی بهبود اتریوم (EIP) است. مشخصاتی که به صورت عمومی برای بررسی در دسترس است، تغییرات قابل توجهی را معرفی می کند که نویدبخش بهبود مکانیسم های عملیاتی ماشین مجازی اتریوم است.

EIP های قابل توجه موجود در این به روز رسانی عبارتند از:

  • EIP-1153: معرفی کدهای ذخیره سازی موقت برای پردازش بهینه داده ها.

  • EIP-4788: گنجاندن ریشه بلوک Beacon در EVM قابلیت همکاری بین اتریوم و زنجیره بیکن را افزایش می دهد.

  • EIP-4844: ساده کردن عملیات Shard Blob برای فعال کردن به اشتراک گذاری و بهبود مقیاس پذیری.

  • EIP-5656: یک دستورالعمل کپی حافظه جدید، MCOPY، برای پردازش کارآمدتر داده ها اضافه شده است.

  • EIP-6780: محدود کردن استفاده از SELFDESTRUCT به همان عملیات، افزایش دوام سیستم.

  • EIP-7516: معرفی کد تراکنش BLOBBASEFEE برای محاسبه کارمزدهای پایه تراکنش های Blob.

این نسخه همچنین یک باگ مهم را در اپلیکیشن Geth Miner Tip برطرف می‌کند و عملکرد مطمئن‌تر شبکه را تضمین می‌کند.

همراه با ارتقای Cancun، Go Ethereum داشبوردهای Grafana به روز شده را برای InfluxDB و Prometheus ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد عملکرد شبکه را با دقت بیشتری نظارت کنند. این نسخه شامل تعدادی بهبودهای مختلف است که در صفحه اعلام رسمی GitHub قابل مشاهده است.

این به روز رسانی مشتری اتریوم گواهی بر تکامل مداوم اکوسیستم اتریوم است و نشان دهنده تعهد توسعه دهندگان به بهبود قابلیت های بلاک چین است. با این تغییرات، اتریوم یک گام به چشم انداز خود برای یک شبکه کارآمدتر، مقیاس پذیر و قابل تعامل نزدیک تر شده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا