🚨 اخبار ارز دیجیتال

ترمینال جدید تحقیقاتی کوین تلگراف خانه گزارش های داده های رمزنگاری بحرانی خواهد بود

پایانه تحقیقاتی جدید کوین تلگراف ظاهری جدید و ویژگی‌های اضافی را ارائه می‌کند تا به سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی کمک کند تا در فضای ارزهای دیجیتال حرکت کنند.

در چشم انداز بلاک چین و ارزهای دیجیتال که به سرعت در حال تغییر هستند، مهم است که مطلع باشید. کوین تلگراف یک پایانه تحقیقاتی جدید راه اندازی کرده است که بینش جامع ارزهای دیجیتال، گزارش های دقیق و داده های گسترده را در یک واحد ارائه می دهد.

دستگاه کاملاً جدید تجربه کاربری بهبود یافته ای را با رابط کاربر پسند ارائه می دهد که کاوش محتوای غنی را در دسکتاپ یا دستگاه تلفن همراه شما آسان می کند.

پایانه تحقیقاتی جدید Cointelegraph را اینجا ببینید

پایانه تحقیقاتی به روز شده کوین تلگراف، اکوسیستم ارزهای دیجیتال را مانند قبل پوشش می دهد.

Cointelegraph Research همچنان متعهد به گزارش عمومی رایگان است

بخش مهمی از ماموریت Cointelegraph و Cointelegraph Research ارائه آخرین اطلاعات در مورد صنعت در حال تغییر بلاک چین و چشم انداز ارزهای دیجیتال است. این نیروی محرکه ترمینال باقی می‌ماند و تحقیقات کوین‌تلگراف همیشه گزارش‌های عمومی رایگان را با کمک شرکای علاقه‌مند به محبوب کردن انقلاب بلاک چین ارائه می‌کند.

برای کسانی که به دنبال گزارش های عمیق تر و موضوعی هستند، دو سطح حرفه ای وجود دارد: Pro و Premium. با Pro، کاربران به مقالات هفتگی Pro و گزارش‌های ماهانه Investor Insights دسترسی دارند. طرح Premium شامل تمام ویژگی‌های Pro، دسترسی نامحدود به پایگاه داده و ویژگی‌های اضافی مانند تماس‌های ماهانه انفرادی ۱ به ۱ با تحلیلگران داخلی است. راه حل های سازمانی سفارشی نیز بر اساس قرارداد در دسترس هستند.

پایانه تحقیقاتی جدید Cointelegraph سه سطح اشتراک جدید را معرفی می کند.

ویژگی های ترمینال عبارتند از:

مقاله

یکی از تغییرات اصلی، معرفی یک بخش مقاله است که به جنبه های مختلف صنعت ارزهای دیجیتال می پردازد. این مقالات فضای چندوجهی بلاک چین، مسائل موجود در صنعت و بازیگران پیشرو آن را تحلیل می‌کنند.

بخش جدید “مقالات” در پایانه تحقیقاتی Cointelegraph.

کوین تلگراف هر روز آخرین اخبار صنعت بلاک چین را پوشش می دهد. در حال حاضر، مقاله پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف، نمای دقیق تری را با داده های آموزنده و نمودارهای آموزنده ارائه می دهد. این بخش شامل مقالات رایگان و همچنین نشریات حرفه ای در سطح اشتراک و آموزش در مورد موضوعات کلیدی مورد علاقه، ارائه تجزیه و تحلیل عمیق از همه چیزهای مرتبط با تحقیقات بلاک چین است.

گزارش

برای کسانی که به دنبال تجزیه و تحلیل و تحقیق دقیق و پیشرفته هستند، بخش گزارش ها اطلاعات زیادی را ارائه می دهد. در طیف وسیعی از گزارش‌ها که تمام جنبه‌های صنعت دارایی دیجیتال را پوشش می‌دهد، از جریان‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و زیرساخت‌های بلاک چین گرفته تا روندهای Web3 و Metaverse را بررسی کنید. خوانندگان علاقه مند به آخرین تحلیل ها و پیش بینی ها باید ماهنامه سرمایه گذاران تحقیقاتی کوین تلگراف را بررسی کنند که شامل بررسی کامل وضعیت فعلی صنعت، تجزیه و تحلیل آخرین روندها در بخش های مختلف بازار و پیش بینی ها برای ماه آینده است. شما راضی خواهید بود. با گزارش بینش .

آخرین گزارش ما، “راهنمای Metaverse Hitchhiker’s” را اینجا ببینید.

برای ارتقای بیشتر تجربه شما، تحقیقات کوین تلگراف با برخی از معتبرترین شرکت ها در این صنعت همکاری کرده است. با دسترسی به گزارش‌های نویسندگان مشهور مانند bitsCrunch، Delphi Digital، TradingView و غیره، چشم‌اندازی منحصربه‌فرد و بینشی بی‌نظیر از دنیای ارزهای دیجیتال به دست آورید.

پایگاه داده

یکی دیگر از بخش های مهم ترمینال، فرمت به روز شده برای دسترسی به پایگاه داده تحقیقاتی کوین تلگراف است. همه پایگاه های داده موجود و آینده اکنون به عنوان بخشی از بسته اشتراک حق بیمه ما در دسترس خواهند بود. دیگر نیازی نیست که کاربران به محدوده خاصی از داده ها محدود شوند، بلکه در عوض به همه پایگاه های داده دسترسی کامل دارند.

تحقیقات کوین تلگراف پایگاه داده گسترده ای را ارائه می دهد تا به کاربران کمک کند تا از آخرین پیشرفت های این صنعت به روز بمانند.

اتاق زمین

سطح اشتراک رایگان همچنین به کاربران امکان می دهد فرصت های سرمایه گذاری خطرپذیر را زیر نظر داشته باشند و از آخرین تحولات ارزهای دیجیتال به روز بمانند.

دانش به دست آمده می تواند منجر به تغییر در رویکرد ما به ارزهای دیجیتال شود. امروز اولین قدم را با دسترسی به پایانه تحقیقاتی جدید کوین تلگراف، ثبت نام برای اشتراک رایگان و پیوستن به جامعه ای متشکل از افراد آینده نگر که آینده پول را شکل می دهند، بردارید. دنیای ارزهای دیجیتال مملو از فرصت‌ها است و تحقیقات کوین‌تلگراف خوشحال است که دانش ما را به اشتراک بگذارد و از شما در مسیرتان حمایت کند.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف متشکل از برخی از باهوش ترین ذهن ها در صنعت بلاک چین است. محققان تیم ما متعهد به ارائه دقیق‌ترین و روشن‌ترین محتوای موجود در بازار هستند که از طریق سختگیری‌های آکادمیک و تجربیات عملی و سخت به دست آمده گرد هم آمده است.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف با چندین دهه تجربه ترکیبی در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، موقعیت مناسبی برای استفاده مناسب از استعدادهای جمعی خود دارد.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه توصیه یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا