اخبار ارز دیجیتال

گزارش: «توکن‌های سلسیوس» جدید می‌توانند برای بازپرداخت بستانکاران استفاده شوند

پیشنهاد شد که این توکن می تواند بخشی از سازماندهی مجدد باشد که آن را به یک شرکت سهامی عام و تحت نظارت ایالات متحده تبدیل می کند.

بلومبرگ در 24 ژانویه گزارش داد که شرکت ورشکسته وام دهنده کریپتو سلسیوس ممکن است توکن های خود را برای بازپرداخت طلبکاران منتشر کند. در این گزارش به جلسات ویدیویی دادگاه به عنوان منابع اشاره شده است.

بر اساس این گزارش، Ross M. Kwasteniet، وکیل درجه سلسیوس به دادگاه گفت که شرکت در حال مذاکره با طلبکاران در مورد چگونگی فعال کردن مجدد پلتفرم و بازپرداخت مناسب آن است. گفته می شود که نسخه تازه بازگشایی شده یک “شرکت سهامی عام با مجوز مناسب” است که می تواند پول بیشتری را به طلبکاران بدهد تا صرفاً انحلال شرکت. در صورت تایید اعتباردهندگان و دادگاه، شرکت بازسازی شده “توکن های جدیدی را به عنوان بخشی از طرح پرداخت برای طلبکاران صادر می کند.”

بر اساس این گزارش، انتظار می رود جزئیات این طرح در اواخر این هفته به دادگاه ارائه شود.

مربوط: نظر: ظهور پیدایش گروه ارز دیجیتال: بعد چه می شود؟

کاربر توییتر CelsiusFacts که اغلب به‌روزرسانی‌های مربوط به این حادثه را توییت می‌کند، همچنین ادعا کرد که جزئیات طرح بازسازی را پیدا کرده است. بر اساس بیانیه 24 ژانویه، شبکه سلسیوس قصد دارد به صورت عمومی عرضه شود و از “خدمات شخص ثالث” برای اطمینان از انطباق با مقررات مالی ایالات متحده استفاده کند. کاربران می توانند تا 7500 دلار ادعاها یا 95 درصد از کل را پس بگیرند، هرکدام که کمتر باشد. توکن های جدید برای پوشش 5 درصد باقی مانده یا هر مبلغی بیش از 7500 دلار صادر می شود.

برنامه دادگاه برای این پرونده نشان می دهد که “جلسه همه جانبه” برای 24 ژانویه برنامه ریزی شده بود. این جلسه ممکن است منبع گزارش های بلومبرگ و @CelsiusFacts باشد، اما Cointelegraph در زمان انتشار نتوانست این موضوع را تایید کند.

سلسیوس در ژوئن 2022 برداشت کاربران را مسدود کرد و دلیل آن کمبود نقدینگی به دلیل “شرایط شدید بازار” بود. در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد. در 5 ژانویه، دادستان کل ایالت نیویورک شکایتی را علیه الکس ماشینسکی، بنیانگذار سلسیوس به دلیل اظهارات نادرست و گمراه کننده به سرمایه گذاران تنظیم کرد.نویسنده: Tom Blackstone

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا