اخبار ارز دیجیتال

استیبل کوین الگوریتم جدید کاردانو ترس قدیمی را در جامعه برمی انگیزد

یکی از اعضای انجمن در توییتی نوشت: «فکر می‌کردم از قبل می‌دانستیم که استیبل کوین‌های الگوریتمی بهترین گزینه نیستند.

با اعلام جدید که کاردانو قصد دارد یک استیبل کوین الگوریتمی را در سال ۲۰۲۳ منتشر کند، اعضای مختلف جامعه ابراز نگرانی کرده و تصمیم گرفتند پروژه را به Terra USD (UST) منتقل کنند، که در سال ۲۰۲۲ ضررهای زیادی را در فضای کریپتو ایجاد کرده است.

به گفته توسعه دهنده آن، پروژه استیبل کوین Djed به دلار آمریکا متصل خواهد شد و توسط Cardano (ADA) پشتیبانی می شود. جدا از این، ما از یک توکن دیگر به عنوان سکه ذخیره استفاده خواهیم کرد. این پروژه تاکید کرد که بیش از حد وثیقه است و دارای اثبات ذخیره زنجیره ای است.

علیرغم تضمین‌های تیم، اعضای مختلف جامعه نگرانی‌های خود را ابراز کردند. بیاورید در مورد UST که اخیراً سقوط کرده است صحبت کنید.

یکی از اعضای انجمن در مورد اینکه چرا یک استیبل کوین الگوریتمی دیگر علیرغم اینکه Terra ممکن است اشتباه کند، ظاهر شد، گیج بود. آنها گفتند: «من فکر می‌کردم قبلاً فهمیده‌اید که استیبل کوین‌های الگوریتمی بهترین گزینه نیستند. من نوشته امدر همین حال، یکی دیگر از کاربران توییتر گفت که مایل است به استفاده از Tether (USDT) ادامه دهد. به گفته اعضای انجمن، استیبل کوین های الگوریتمی قبلا ثابت شده است که ناپایدار هستند.

Cointelegraph با Djed تماس گرفت اما پاسخی دریافت نکرد.

مربوط: عواقب UST: آیا آینده ای برای استیبل کوین های الگوریتمی وجود دارد؟

کوین تلگراف به چندین پروژه بزرگ استیبل کوین هشدار می دهد زیرا ظهور Djed این نگرانی را ایجاد می کند که پروژه های استیبل کوین الگوریتمی ممکن است با وجود مثال Terra USD که من پرسیدم هنوز موفق شوند.

تتر در بیانیه‌ای به کوین تلگراف گفت که پروژه‌های استیبل کوین مانند Terra دارای مکانیسم‌هایی هستند که برای دستیابی به ثبات طراحی شده‌اند که در نهایت شکست خوردند. این تیم توضیح داد:

برخلاف استیبل کوین‌های وثیقه‌شده، که هر کوین کاملاً توسط وثیقه پشتیبانی می‌شود، استیبل کوین‌های الگوریتمی به دنبال حفظ ارزش خود از طریق انواع دستکاری‌های بازار هستند که اغلب و به‌طور چشمگیری تخریب می‌شوند.»

در همین حال، Circle ناشر USD Coin (USDC) در بیانیه ای در کوین تلگراف گفت که استیبل کوین الگوریتمی، با ساختار وثیقه پیچیده و مکانیسم تثبیت فنی، یک دارایی دلاری تنظیم شده کاملاً ذخیره شده است. او گفت که ارزش کاربردی یکسانی ندارند. آنها گفتند: “فروپاشی Terra در اوایل سال جاری نشان داد که همه استیبل کوین ها برابر نیستند.”نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا