اخبار ارز دیجیتال

BTC Miner Surrender جدید؟5 نکته ای که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

با نزدیک شدن به BTC ماهانه ماه نوامبر، یک شاخص هشدار می دهد.

بیت کوین (BTC) خود را برای پایان دادن به ماه نوامبر سخت و بالای 16000 دلار آماده می کند. در منوی قیمت بیت کوین این هفته چه چیزی وجود دارد؟

بیت کوین پس از سقوط بیش از 20 درصدی در این ماه که تحلیلگر «ویلی وو» آن را «اهم‌زدایی بی‌سابقه» می‌نامد، به هیچ وجه دور از انتظار نیست.

تاثیر انفجار FTX ناشناخته است و علائم هشدار دهنده پس از موج اول ورشکستگی در تجارت ارزهای دیجیتال همچنان به چشم می خورد.

این هفته به ویژه ماینرهایی را بررسی می‌کنیم که سودشان به دلیل کاهش قیمت‌های نقطه‌ای و افزایش هش‌ریت‌ها تحت فشار قرار گرفته است.

یک فاجعه در راه است و یک “تسلیم” دیگر در میان معدنچیان می تواند شوک های بیشتری را به کل اکوسیستم وارد کند.

با توجه به “حداکثر درد” برای افراد معمولی، Cointelegraph به برخی از عوامل کلیدی تأثیرگذار بر BTC/USD در کوتاه مدت نگاه می کند.

ماینرهای بیت کوین تسلیم خواهند شد – تحلیلگر

ماینرهای بیت کوین مانند بقیه افراد تحت فشار زیادی برای فروش بیت کوین انباشته شده خود برای کسب سود هستند.

ما هنوز نمی دانیم که یک ماینر معمولی چقدر درد مالی دارد، اما یکی از شاخص های کلاسیک در حال آماده شدن برای فراخوانی دوباره “تسلیم” است.

تنها چند ماه پس از آخرین چنین دوره ای، هش ریبنز هشدار می دهد که وضعیت دوباره در حال ناپایدار شدن است.

هش ریبون از دو میانگین متحرک از نرخ هش برای استنتاج نتیجه گیری در مورد مشارکت ماینرها در شبکه بیت کوین استفاده می کند. خط روند متقاطع نشان دهنده عملکرد و دوره های بهبود است.

برای کریپتو میویسمی، مشارکت کننده در پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant، زمان ظهور مجدد اولی نزدیک شده است.

او گفت: «این بدان معناست که در حال حاضر سختی بیت‌کوین برای ماینرها بسیار بالا است، به این معنی که هزینه‌ها بیشتر و بیشتر می‌شود و انجام تجارت در این نوع محیط را سخت‌تر و دشوارتر می‌کند.» من آن را در من نوشتم. پست وبلاگ.

به همین دلیل است که ماینرها با تمام ظرفیت کار نمی‌کنند. اگر ماشین‌های استخراج نسل جدید کارآمدی داشته باشند، آنها را راه‌اندازی می‌کنند، اما تمام است. قیمت بیت‌کوین در حال کاهش است و استخراج گران‌تر و دشوارتر می‌شود، و آن را به محیطی سخت تبدیل می‌کند. معدنچیان.»

نمودار روبان هش بیت کوین. منبع: LookIntoBitcoin

کریپتو میویسمی افزود که تغییر شدید در سختی استخراج می تواند وضعیت را بهبود بخشد.

تخمین‌های BTC.com برای تعدیل بعدی در 6 دسامبر نشان می‌دهد که در زمان نوشتن این مقاله 6.4 درصد کاهش سختی را نشان می‌دهد. اگر این کار انجام شود، بزرگترین کاهش از جولای 2021 خواهد بود.

BTC.com و سایرین به طور مشابه تخمین می‌زنند که با کاهش عملیات ماینرها، هش‌ریت‌ها از سطح رکورد پایین می‌آیند.

مروری بر اصول اولیه شبکه بیت کوین (اسکرین شات). منبع: BTC.com

نوسانات BTC/USD تا پایان ماهانه

بیت کوین/دلار آمریکا در آخرین بسته شدن شمع در 27 نوامبر توانست ضررهای هفتگی سنگین را از بین ببرد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که هفته در حدود 16400 دلار بسته شد که کمی بالاتر از هفته قبل است و جفت ارز در پایین‌ترین حد دو سال گذشته باقی مانده است.

نمودار کندل استیک ۱ هفته ای BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

فقدان نوسان که مشخصه عملکرد قیمت در روز است، معامله گران و تحلیلگران را در مورد گام های بعدی محتاط کرده است.

منابع تجزیه و تحلیل زنجیره ای Material Indicators نوشت: “این یک تعطیلات آخر هفته طولانی است، بنابراین امیدواریم همه چیز در نتایج هفتگی و ماهانه جالب باشد.” توییت هفته گذشته

آ پست های بعدی بیت کوین/دلار آمریکا در حال حاضر از ابتدای ماه 21.25 درصد کاهش یافته است و تکرار می کند که بسته شدن 30 نوامبر احتمالاً نوسانات جدیدی را آغاز می کند.

این موضوع نوامبر 2022 را به بدترین نوامبر بیت کوین از سال نزولی سال 2018 تبدیل می کند.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (نمایش).منبع: Coinglass

در یک بازه زمانی کوتاه تر، معامله گر محبوب کریپتو تونی برجسته 16000 دلار یک منطقه کلیدی برای بازگشت به سطوح بالاتر با در نظر گرفتن روند بلندمدت است.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

او گفت: “بالاها را پایین بیاورید و به زیر مناطق مقاومت کلیدی بپیوندید. اگر می خواهید با خیال راحت وارد شوید، منتظر یک برگشت از پایین باشید.” بسته شدن در آخر هفته.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

همانطور که کوین تلگراف به طور گسترده گزارش کرده است، پایین بودن بازار نزولی بعدی بیت کوین در حال حاضر محل مناقشه است و برخی از اهداف محبوب تر از سایرین هستند.

Il Capo از Crypto دوباره عقیده خود را مبنی بر اینکه بیت کوین/دلار آمریکا می تواند با قیمت 12000 دلار بعدی باشد، تکرار کرد.

برجسته او در مورد رابطه بین حجم معاملات آتی دائمی و قیمت های لحظه ای هشدار داد که ساختار فعلی بازار از سود بیشتر حمایت نمی کند.

او تاکید کرد: “احتمالا بین 12000 تا 14000 وجود دارد. آلت کوین ها 40 تا 50 درصد کاهش خواهند یافت.”

در زیر دریای بیت کوین، هودلرها جمع می شوند

جمعیت های اکوسیستم بیت کوین، چه بزرگ و چه کوچک، در این ماه به شدت به BTC اضافه می کنند.

به نظر می‌رسد که انباشت به‌عنوان پوشش نقره‌ای کاهش عرضه در آینده، زمانی که تقاضا با مقدار زیادی عرضه غیر نقد مواجه می‌شود، شتاب می‌گیرد.

با توجه به شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، سرمایه گذاران خرد عامل اصلی روند فعلی هستند.

تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران کوچک به نام “خرچنگ” یا “میگو” بسته به موجودی کیف پول آنها وجود دارد.

بیت کوین میگو (< 1$BTC) از زمان سقوط FTX، 96.2 هزار دلار بیت کوین به دارایی ها اضافه کرده است که معادل 6.3 درصد از عرضه در گردش است. تاپیک توییتر در مورد پدیده

نمودار تغییر موقعیت شواهد بیت کوین منبع: Glassnode/ Twitter.

در پست بعدی آمده است:

خرچنگ (تا 10 دلار بیت کوین) نیز طی 30 روز گذشته شاهد رشد مثبت 191.6 هزار دلاری بیت کوین بود. ما بالاتر از اوج ماه هستیم.”

نمودار انتقال موقعیت خالص بیت کوین “خرچنگ”. منبع: Glassnode/Twitter

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، بخشی از کاهش تعداد کیف پول را می توان به برداشت کاربران صرافی نسبت داد که وجوه خود را به ذخیره سازی خصوصی برداشت می کنند.

وو پرچم های ورودی “بزرگترین درد” را نشان می دهد

برای ویلی وو، تحلیلگر منبع آماری محبوب Woobull، شاخص‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که پایین‌ترین سطح کلان بعدی بیت‌کوین قریب‌الوقوع است.

با برجسته کردن سه مورد از آنها در این آخر هفته، وو نشان داد که برای همه مقاصد، بیت کوین دقیقاً همان کاری است که در پیت های قبلی بازار نزولی انجام می داد.

به عنوان مثال، برخی از عرضه بیت کوین که با زیان های تحقق نیافته نگهداری می شود، به پایین ترین حد کلان نزدیک می شود، پدیده ای که تحت پوشش مدل «حداکثر درد» قرار دارد.

“پایین بیت کوین به پایین تر از مدل Max Payne نزدیک می شود. از لحاظ تاریخی، قیمت بیت کوین زمانی که 58٪ تا 61٪ از سکه زیر آب است (نارنجی) به پایین ترین سطح چرخه کلان رسیده است. سایه سبز با سکه های قفل شده در داخل تراز خواهد شد. وو گفت GBTC Trust. توضیح داد همراه با نمودار

نمودار مشروح درد بیت کوین حداکثر.منبع: Willie Woo/Twitter

او در ادامه خاطرنشان کرد که ارزش نسبت BTC/USD MVRV نیز منطقه «خرید» را هدف قرار می‌دهد و از نظر تاریخی بیشترین پتانسیل سود را به سرمایه‌گذاران می‌دهد.

MVRV ارزش بازار بیت کوین تقسیم بر سقف تحقق (قیمت کل هر بیت کوین در آخرین باری است که حرکت کرده است). ارقام به دست آمده مناطق خرید و فروش مربوط به قیمت های شدید را ارائه می دهند.

وو توضیح می دهد: «نسبت MVRV در ناحیه ارزش عمیق است گفت.

تحت این سیگنال، ما از قبل در حال پایین آمدن بودیم تا اینکه آخرین شکست FTX White Swan ما را به منطقه خرید بازگرداند (1).

نمودار مشروح بیت کوین MVRV.منبع: Willie Woo/Twitter

نمودار سوم Woo، روز های ارزش تجمعی نابود شده (CVDD)، اخیرا توسط Cointelegraph معرفی شد.

او افزود: “از این نمودارها به صلاحدید خود استفاده کنید. ما در یک دوره کاهش اهرم بی سابقه هستیم” و افزود: “چرخه های گذشته لزوماً منعکس کننده چرخه های آینده نیستند. خیر.”

خلق و خوی کلان توسط اعتراضات چینی تکان خورد

با توجه به اینکه داده های کلیدی اقتصادی ایالات متحده قرار است در این هفته منتشر شود، تحلیلگران ارزهای دیجیتال چشم خود را به چین معطوف کرده اند.

برخی هشدار می‌دهند که مشکلات جهانی کارخانه‌ها می‌تواند عملکرد بازار را بی‌ثبات کند، زیرا وضعیت موجود در حال حاضر شکننده بر روی روندهای تورمی است.

در چین، موجی از اعتراض‌ها علیه سیاست‌های دولت در مورد کووید-19 سرازیر شده است و چندین شهر در مخالفت با قرنطینه‌ها خواستار پایان «COVID صفر» شدند.

با در نظر گرفتن این موضوع، در صورتی که شرایط از کنترل خارج شود، دارایی های ریسک می تواند کار سختی باشد.

«منطقه بحرانی بیت کوین شکست ناپذیر بود، بنابراین ما همچنان در حال تثبیت در آن هستیم. توضیح داد.

اگر این کاهش یابد، می‌توان انتظار داشت که بازار شاهد کاهش‌های جدید باشد، احتمالاً بسته به شیوع چین و FTX در این هفته.

حتی رسانه های جریان اصلی نیز در مورد تأثیر بالقوه آن روز هشدار داده اند، جان تورو، رئیس معاملات در صرافی ایندیپندنت رزرو، به بلومبرگ گفت که “خطر افزایش آلودگی در مجموعه ارزهای رمزنگاری شده نمایان شده است. وجود دارد.”

در زمان نگارش این مقاله، شاخص هانگ سنگ هنگ کنگ و شاخص ترکیبی شانگهای به ترتیب 1.6% و 0.75% کاهش داشتند، در حالی که بازارهای سهام آسیایی اندکی در روز کاهش یافتند.

نمودار شمعدانی 1 روزه شاخص Hang Seng.منبع: Trading View

پایین بیت کوین خام

یک تحلیلگر برجسته می‌گوید در یک یادداشت کلان مرتبط، بیت‌کوین در حال حاضر از نظر دلار آمریکا عملکرد بهتری دارد.

مرتبط: ممکن است بیت کوین قبل از پایین آمدن قیمت جدید BTC به ضرر 1 میلیارد دلاری دیگر در زنجیره نیاز داشته باشد

از دیدگاه نفت خام WTI، قیمت BTC در حال حاضر در پایین ترین سطح کلان قرار دارد و از نظر تاریخی نیاز به بازگشت دارد، که شامل یک روند صعودی قابل توجه در برابر دلار آمریکا می شود.

TechDev می‌گوید: «ما بالاخره به انتهای کانال رسیدیم تایید شده در آخر هفته.

قدرت خرید نفت (انرژی) بیت کوین در آوریل 2021 به اوج خود رسید و اکنون برای عملکرد بهتر (و افزایش ارزش دلار آمریکا) آماده به نظر می رسد.

نمودار مشروح BTC/WTI. منبع: TechDev/ Twitter

نمودار همراه شباهت‌های خاصی را با عملکرد بیت‌کوین در آخرین پیت بازار نزولی اواخر سال ۲۰۱۸ ترسیم می‌کند.

در همین حال، همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، TechDev تنها کسی نیست که صداهای مثبتی را ایجاد می کند که قیمت BTC را در سال جدید مشخص می کند.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا