🚨 اخبار ارز دیجیتال

گابور گورباکز VanEck عصر جدید بیت کوین (BTC) را اعلام کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “فاجعه” بیت کوین ناشی از این عوامل به پایان رسیده است”
  • تیم دراپر انتظار “بیت کوینی سازی” کامل را دارد

مشاور استراتژیک شرکت بزرگ مدیریت صندوق VanEck (صادرکننده بیت‌کوین ETF HODL) و Tether Gabor Gurbacs در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X/Twitter به اشتراک گذاشتند که معتقد است وضعیت جهانی در بازار بیت‌کوین در حال دستخوش تغییرات جدی است.

گورباکس می‌گوید اکنون شروع یک «عصر جدید» و «سطح جدیدی از بلوغ» را برای ارز دیجیتال پرچم‌دار جهان احساس می‌کند.

“فاجعه” بیت کوین ناشی از این عوامل به پایان رسیده است”

مشاور VanEck در توییتی نوشت که او معتقد است برخی از عوامل کلیدی که قبلا برای بیت کوین استرس زا بودند دیگر برای بیت کوین یک “فاجعه” نیستند. این «فروش املاک و مستغلات مختلف» و پلتفرم‌های اصلی ارزهای دیجیتال ورشکسته مانند FTX و چندین ارائه‌دهنده ارزهای دیجیتال با صدای بلند در سال ۲۰۲۲ ورشکست شدند، باعث کاهش شدید بیت‌کوین شدند و کل بازار ارزهای دیجیتال را با خود همراه کردند.

گورباچ معتقد است که این عوامل تأثیر منفی بیشتری بر بیت کوین نخواهد داشت، زیرا در حال حاضر ETF های بیت کوین و شرکت هایی وجود دارد که هر دو به دنبال تایید مدت ها مورد انتظار ETF ها از کمیسیون بورس و اوراق بهادار، بیت کوین را در مقیاس بزرگ جمع آوری می کنند. در ۱۱ ژانویه.

در یک توییت قبلی، گورباکس گفت که ETF های بیت کوین نسبتاً سریع و بدون تأثیر عمده «فروش FTX GBTC» را گرفتند. وقتی بیت کوین از «دست‌های ضعیف» به «دست‌های قوی» رفت، این «فروش‌های املاک» به بیت‌کوین آسیب نرساند. گابور گورباکس خاطرنشان کرد که تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای در نهایت اجازه دادن به ETF های نقدی بیت کوین بسیار سودمند بود زیرا “بازی را تغییر داد و نوسانات نزولی را مهار کرد.”

تیم دراپر انتظار “بیت کوینی سازی” کامل را دارد

سرمایه‌گذار معروف تیم دریپر که به عنوان حامی بیت‌کوین نیز شناخته می‌شود، پیش‌بینی خود مبنی بر اینکه ارز دیجیتال پیشرو تا سال ۲۰۲۵ به ۲۵۰۰۰۰ دلار خواهد رسید را تأیید کرد.

او همچنین انتظار دارد که «بیت کوین‌سازی» جهانی در آینده اتفاق بیفتد، جایی که بیت‌کوین نه تنها به یک ذخیره‌کننده ارزش تبدیل می‌شود، بلکه به یک ارز مورد قبول همه در همه جا تبدیل می‌شود. او معتقد است زمانی فرا می رسد که هزینه لباس، غذا و محل اقامت با بیت کوین پرداخت می شود و «مردم دیگر دلار نمی خواهند».

دراپر استیبل کوین ها را پل های موقتی به سوی اقتصاد جهانی مبتنی بر بیت کوین می داند. در این زمینه، او بیت کوین را به روزهای اولیه مایکروسافت تشبیه کرد و معتقد بود که بیت کوین در نهایت به پایگاهی برای برنامه های مالی مختلف تبدیل خواهد شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا