اخبار ارز دیجیتال

فرهنگ NFT را در سری جدید آمازون کاوش کنید: خبرنامه Nifty، 14 تا 20 دسامبر

یک مستند جدید آمازون به بررسی فرهنگ NFT می پردازد و قصد دارد MTV NFT باشد.

کارگردان می‌گوید NFT و توکن‌های Soulbound، فیلم‌سازی را برای Web3 تعریف می‌کنند

همانطور که Web3 در صنایع مختلف مانند فیلمسازی گسترش می یابد، یک فیلمساز ابزارهایی مانند NFTها و نشانه های روحی (توکن های هویت دیجیتالی که نشان دهنده افراد و نهادها هستند) را می بیند که به طرق مختلف به فیلم ها کمک می کنند.

مدیر پروژه فیلم Web3 استفان فانگ در مصاحبه با Cointelegraph میموننظرات خود را در مورد ادغام ابزارهای Web3 در سینما به اشتراک گذاشت. به گفته فانگ، اشتراکات بالقوه زیادی بین وب 3 و سینما وجود دارد، مانند تعامل طرفداران با فیلم های نمایش داده شده در Metaverse و شخصیت های فیلمی که از فضای Web3 ظاهر می شوند.

به خواندن ادامه دهید…

سری جدید آمازون ‘NFTMe’ فرهنگ NFT و اختلال در سراسر جهان را بررسی می کند

مجموعه مستند جدید آمازون، NFTM، فرهنگ NFT و چگونگی اختلال NFT در صنعت را کاوش کنید. هنرمندان، کلکسیونرها، اینفلوئنسرها و کارشناسان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا نشان دهند که NFT چگونه بر زندگی آنها تأثیر گذاشته است.

به گفته تهیه کنندگان، این برنامه می خواهد “ام تی وی NFT” باشد و اطلاعاتی را در مورد موضوع ارائه می دهد. این یک معرفی آسان برای NFT ها ارائه می کند و مخاطبان را با امکانات Web3 آشنا می کند.

به خواندن ادامه دهید…

NFT مناسب خانواده، نسل بعدی جوانان را به Web3 می آورد

استخدام و عضوگیری دو تا از بزرگترین چالش ها در Web3 هستند. با این حال، با خانواده‌دار کردن پروژه، فضای NFT می‌تواند چالش پیاده‌سازی را حل کند.

جرمی فیشر، بنیانگذار پروژه NFT Lucky Ducky، اعتقاد خود را با Cointelegraph به اشتراک گذاشت که آشنا کردن کودکان با مفاهیم NFT و Web3 راه خوبی برای تقویت فرزندخواندگی است. علاوه بر این، والدین می توانند خرید و فروش دارایی ها را انجام دهند و NFT ها روشی عالی برای آموزش سرمایه گذاری به بچه ها هستند.

به خواندن ادامه دهید…

جامعه گیج شده توسط مجموعه عجیب و غریب SimpDAO NFT ترامپ

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده اخیراً از طریق پلتفرم رسانه اجتماعی Truth Social پروژه NFT را اعلام کرد. چهل و پنجمین رئیس جمهور از مجموعه ای از 45000 کارت NFT پرده برداری کرد که او را در لباس های مختلف به تصویر می کشد.

افراد مختلفی به افت NFT واکنش نشان دادند و نام پروژه را SimpDAO گذاشتند و برخی به طرفداران با عنوان “simps” اشاره کردند که از هر فرصتی برای نشان دادن عشق و حمایت خود از بت های خود استفاده می کنند.

به خواندن ادامه دهید…

استاد کامیک کان می گوید داستان سرایی کلید پروژه های موفق NFT است

Gareb Shamus، بنیانگذار Kumite NFT، در پادکست NFT Steez با Cointelegraph صحبت کرد تا نظرات خود را در مورد اینکه چگونه پروژه های NFT می توانند از طریق داستان سرایی با جوامع خود درگیر شوند، به اشتراک بگذارد. به گفته Shamus، نامزدی به او اجازه داده تا به میلیاردها نفر در سراسر جهان دسترسی پیدا کند.

در خبرنامه این هفته بخوانید که چگونه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و توکن‌های Soulbound می‌توانند به فیلم‌های Web3 کمک کنند. یک مستند جدید از آمازون به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه NFT‌های دوستانه خانواده می‌توانند به بچه‌ها در Web3 کمک کنند. ببینید مردم چگونه به انتشار NFT دونالد ترامپ واکنش نشان دادند. و فراموش نکنید که راه اندازی NFT باشگاه فوتبال منچستر یونایتد و میمون های Bored Apes دزدیده شده را در اخبار این هفته به نمایش بگذارید.

پادکست NFT Steez Cointelegraph را تماشا کنید

مدیران اجرایی همچنین توضیح دادند که وب امکان مشارکت عالی را فراهم می کند، جایی که داستان ها می توانند از طریق دیدگاه های متعدد بیان و بیان شوند. علاوه بر این، Shamus پروژه Kumite NFT را مکانی توصیف کرد که کاربران می توانند قهرمانان سفر خود باشند.

به خواندن ادامه دهید…

Neat News: کلاهبرداری های پیچیده میمون ها، ساختن پل در متاورس، و موارد دیگر

باشگاه فوتبال منچستریونایتد اخیرا مجموعه NFT را در بلاک چین تزوس راه اندازی کرده است. اولین قطره رایگان بود و فقط به یک کیف پول Tezos برای ادعای NFT نیاز داشت. در همین حال، اخیراً 14 میمون Bored در یک کلاهبرداری فیشینگ و مهندسی اجتماعی به سرقت رفتند که اجرای آن یک ماه طول کشید.

به خواندن ادامه دهید…

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش‌ها و بینش‌های مربوط به این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا