اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور مالی نوادا از دادگاه درخواست می‌کند تا پرایم تراست را در اختیار امین قرار دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق این پرونده، پرایم تراست بیش از 82 میلیون دلار ارز فیات و بیش از 800 هزار دلار ارز دیجیتال به کاربران بدهکار است.

پس از ثبت دستور توقف و توقف، دپارتمان موسسات مالی نوادا مجدداً از شرکت مدیریت ارزهای دیجیتال Prime Trust درخواست کرد تا یک متولی را منصوب کند.

در یک بایگانی در 26 ژوئن، رگولاتور یک دستور منع موقت را به دادگاه ناحیه هشتم نوادا و دستوری برای انتصاب یک متولی برای Prime Trust Technologies، که شامل بخش مدیریت دارایی های رمزنگاری آن است، ارائه کرد. پرایم تراست متولی را همراه با تنظیم کننده بر اساس “کسری قابل توجه بین دارایی ها و بدهی ها” تعیین کرده است.

این طومار خواستار انتصاب فوری شد، با این استدلال که خطر ایجاد “آسیب جبران ناپذیر” به مشتریان، مردم و “اعتماد به بازارهای در حال ظهور ارزهای دیجیتال” را در پی دارد.

“پرایم در شرایط مالی نامطمئن یا ورشکسته است. علاوه بر این، با ادامه خروج مشتریان از Prime، وضعیت پرایم با گذشت زمان بدتر خواهد شد.”

پرونده بخش مؤسسات مالی شامل ادعاهایی بود مبنی بر اینکه Prime Trust با Fireblocks برای ذخیره تمام دارایی های رمزنگاری خود در سال 2019 با تغییر مدیریت در سال 2020 قرارداد بسته است. مدیر، آدرس انتقال کیف پول قدیمی را در ژانویه 2021 “به دلیل محدودیت های Fireblocks” دوباره به مشتریان معرفی کرد. از دسامبر 2021، Prime Trust قادر به دسترسی به کیف پول قدیمی کاربران نبوده و از سرمایه مشتریان برای خرید ارزهای دیجیتال استفاده می کند.

مربوط: TrueUSD به کاربران اطمینان می دهد که در معرض Prime Trust مشکل ساز قرار نخواهند گرفت

طبق این دادخواست، پرایم تراست بیش از 85 میلیون دلار به صورت ارز فیات به مشتریان بدهکار است، اما تنها حدود 2.9 میلیون دلار در زمان تشکیل پرونده باقی مانده است. رگولاتورهای نوادا می گویند بدهی پرایم تراست در دارایی های دیجیتال کم است اما همچنان قابل توجه است، به طوری که این شرکت بیش از 69.5 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال بدهکار است اما حدود 68.6 میلیون دلار در اختیار دارد.

این اقدام قانونی به دنبال دستور توقف و توقف صادر شده توسط رگولاتورهای نوادا در 21 ژوئن، با استناد به “وخامت قابل توجه” در وضعیت مالی پرایم تراست و “ناتوانی شرکت در پاسخگویی به برداشت های مشتری به دلیل کمبود بودجه مشتری” صادر شد. صادر کردم BitGo، ارائه‌دهنده زیرساخت کیف پول و شرکت مدیریت دارایی دیجیتال، در ۲۲ ژوئن اعلام کرد که قصد دارد خرید Prime Trust را لغو کند.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتالنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا