اخبار ارز دیجیتال

دادگاه نوادا طرح نظارتی را تأیید می کند که Trust Prime را در اختیار امین قرار می دهد، رسیدگی در انتظار است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به پرایم تراست فرصتی داده می شود تا نشان دهد چرا درخواستش از دپارتمان موسسات مالی نوادا نباید به طور دائم در جلسه استماع آن در ۲۲ اوت اعطا شود.

دادگاه ناحیه هشتم قضایی نوادا به درخواست اداره مؤسسات مالی ایالتی (NFID) مبنی بر قرار دادن شرکت مدیریت ارزهای دیجیتال پرایم تراست به عنوان متولی در انتظار رسیدگی مستدل، رضایت داد.

در پرونده ای در ۱۴ ژوئیه، دادگاه نوادا به دنبال درخواست ۲۶ ژوئن از سوی تنظیم کننده مالی ایالتی، دستور انتصاب یک متولی برای Prime Trust را صادر کرد. به Prime Trust فرصتی داده می شود تا نشان دهد چرا این دادخواست برای همیشه در جلسه استماع ۲۲ اوت رد شده است.

NFID گفت: «یک امین منصوب از سوی دادگاه، عملیات روزانه شرکت را برعهده خواهد گرفت و بهترین گزینه ها را برای محافظت از مشتریان Prime تعیین خواهد کرد.

این دستور کارمندان و مدیران اجرایی Prime Trust را ملزم می‌کند تا اقدامات کمی را انجام دهند که در تصمیم دادگاه اختلال ایجاد کند. طبق پرونده های دادگاه، پرایم تراست با درخواست متولی به بخش مؤسسات مالی بر اساس «کسری قابل توجه بین دارایی ها و بدهی ها» موافقت کرد.

در آن زمان، تنظیم‌کننده‌های مالی نوادا با اشاره به خطر «آسیب جبران‌ناپذیر» برای کاربران و مردم و «اعتماد به بازارهای نوظهور ارزهای دیجیتال»، خواستار انتصاب فوری یک متولی شدند. بخش مؤسسات مالی گفت که پرایم تراست به عنوان بخشی از دستور توقف و توقف در ۲۱ ژوئن “از برداشت های مشتری پیروی نکرد”.

مربوط: TrueUSD به کاربران اطمینان می دهد که در معرض Prime Trust مشکل ساز قرار نخواهند گرفت

طبق دادخواست ۲۶ ژوئن، پرایم تراست بیش از ۸۵ میلیون دلار ارز فیات و ۶۹.۵ میلیون دلار ارز دیجیتال به مشتریان بدهکار است. با این حال، طبق گزارش ها، این شرکت تنها حدود ۲.۹ میلیون دلار ارز فیات و ۶۸.۶ میلیون دلار ارز دیجیتال در اختیار داشت.

قبل از بحران مالی Prime Trust، ارائه‌دهنده زیرساخت کیف پول و شرکت مدیریت دارایی دیجیتال BitGo در حال بررسی خرید این شرکت بود. این معامله به طور رسمی توسط BitGo در ۲۲ ژوئن متوقف شد، حدود یک روز پس از آن که NFID مهلت قانونی خود را صادر کرد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتالنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا