اخبار ارز دیجیتال

خروج بایننس هلند – بانک مرکزی هلند می گوید عدم ثبت نام محرمانه است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

De Nedelandsche Bank نمی تواند جزئیات عدم ثبت نام بایننس در کشور را به دلیل الزامات محرمانه بودن قانون نظارت به اشتراک بگذارد.

جزئیات چگونگی عدم ثبت نام بایننس برای مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) در هلند به دلیل الزامات محرمانه بودن قانون نظارت بانک مرکزی نامشخص است.

بایننس در 16 ژوئن اعلام کرد که بلافاصله خدمات خود را در هلند پس از ناکامی در دریافت رضایت از بانک De Nederansche (DNB) خاتمه می دهد. از 17 جولای، مشتریان هلندی تنها می توانند دارایی های خود را از پلتفرم برداشت کنند، در حالی که معاملات و سپرده ها در روز اعلام به حالت تعلیق درآمده است.

بایننس ادعا کرده است که برای دریافت مجوز VASP در هلند تحت “فرایند درخواست ثبت جامع” قرار گرفته است و همچنین در حال بررسی “جایگزین” برای خدمت به جمعیت هلندی در این کشور است. این صرافی اعلام کرد به تلاش‌های خود برای کسب مجوز برای ارائه خدمات و محصولات خود در کشور ادامه خواهد داد.

Cointelegraph با Tobias Udejans، سخنگوی DNB برای نظارت، فین‌تک، ارزهای رمزنگاری‌شده، تسویه حساب و سیستم‌های پرداخت تماس گرفته است تا جزئیات نهایی شکست ثبت‌نام توسط Binance را تایید کند.

Audejans گفت که بانک مرکزی نمی تواند جزئیات مربوط به ثبت Binance را به دلیل الزامات نظارتی در قانون نظارت به اشتراک بگذارد.

«به دلیل الزامات محرمانه بودن قوانین نظارتی ما، نمی‌توانیم درباره نظارت خود بر مؤسسات فردی یا مسیرهای صدور مجوز که ممکن است دنبال کنند توضیح دهیم.»

Audejans افزود که DNB می خواست تاکید کند که سکوت درک شده DNB در مورد این نتیجه نظارتی خاص و مسائل مشابه “ممکن است به دروغ به عدم تمایل آن به اظهار نظر نسبت داده شود.” افزود که توسط قانون هلند مجبور شده است.

Binance به لیست 35 VASP می پیوندد که ثبت نام در DNB را تکمیل کرده اند. این شامل Coinbase Custody International Limited، Coinbase Europe Limited، eToro (Europe) Limited، BitPay، Bitstamp و غیره می شود.

مطالب مرتبط: قانون جدید رمزگذاری اتحادیه اروپا: چگونه MiCA می تواند اروپا را به یک مرکز دارایی دیجیتال تبدیل کند

آقای Oudejans گفت که الزامات ثبت نام برای VASP ها در هلند با شرایط مشابه برای سایر انواع موسسات مالی تحت نظارت DNB مطابقت دارد. اینها بر اساس قانون مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم هلند (که در محلی به عنوان “قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم” شناخته می شود) است. وضعیت مرطوب تروریسم و ​​امور مالی (WWFT).

اجرای مقررات بازار کریپتو (MiCA) توسط اتحادیه اروپا می تواند جایگزینی برای بایننس برای فعالیت در هلند در سال 2024 ارائه کند. همانطور که Udejans توضیح داد، صرافی های جهانی در صورت رعایت معیارها می توانند به بازار هلند دسترسی پیدا کنند. الزامات مورد نیاز در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا:

“در حالی که هنوز مشخص نیست که MiCA چگونه در هلند اجرا می شود، به نظر می رسد که مطمئناً قانونی متفاوت از WWFT باشد و شاید در سطح اروپا سایر نهادهای ثبت شده بتوانند به بازار هلند دسترسی داشته باشند. کشورهای اتحادیه اروپا. ”

بایننس قبلاً نشان داده است که تلاش های خود را برای پیروی کامل از قوانین جدید اتحادیه اروپا که در MiCAR تعیین شده است، افزایش می دهد.

بایننس در جولای 2022 توسط DNB به دلیل فعالیت بدون مجوز در هلند 3.3 میلیون یورو (3.3 میلیون دلار) جریمه شد.

در همین حال، Coinbase در سپتامبر 2022 از DNB مجوز برای شروع کاوش توسعه از ایالات متحده به اروپا دریافت کرد. صرافی‌های ایالات متحده درگیر یک نبرد حقوقی بالا با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شده‌اند که ادعا می‌شود به‌عنوان بورس‌های ثبت‌نشده، کارگزاری‌ها و اتاق‌های پایاپای فعالیت می‌کنند.

مجله: نظر: ماکسیس کریپتو جمهوری خواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمزنگاری” دموکرات ها است.

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا