اخبار ارز دیجیتال

دستگاه های خودپرداز بیت کوین خالص پس از 4 ماه روند نزولی جهانی، رشد ثبت کردند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در چهار ماه اول سال 2023، خودپردازهای خالص ارزهای دیجیتال در سراسر جهان 5850 دستگاه کاهش یافت. با این حال، در ماه می، 1397 دستگاه به شبکه جهانی خودپرداز ارزهای دیجیتال اضافه شد.

می با شکستن روند نزولی سالانه بیت کوین (BTC) و دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال در سراسر جهان، افزایش قابل توجهی در تعداد نصب های خالص ثبت کرد و به حدود 1400 رسید.

تعداد کل دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال در چهار ماه اول سال 2023 به طور مداوم کاهش یافته است. در این دوره، اقتصادهای بزرگ از جمله ایالات متحده و اروپا در کاهش سهم داشتند، در حالی که استرالیا، لهستان و اسپانیا نصب‌های خودپرداز ارزهای دیجیتال خود را در کشورهای مربوطه افزایش دادند. منطقه

نمودار هیستوگرام که تغییرات خالص در تعداد ماشین‌های رمزنگاری نصب شده و حذف شده در هر ماه را نشان می‌دهد.منبع: رادار خودپرداز سکه

نمودار بالا نشان می دهد که در چهار ماه اول سال 2023، 5850 دستگاه خودپرداز خالص ارزهای دیجیتال در سراسر جهان کمتر بوده است.با این حال، داده‌های CoinATM Radar تأیید می‌کند که ۱۳۹۷ دستگاه در ماه می به شبکه جهانی خودپرداز ارزهای دیجیتال اضافه شد.

دستگاه های خودپرداز بیت کوین به رشد شبکه بیت کوین کمک نمی کنند، بلکه به عنوان یک دروازه فیزیکی برای افراد برای مبادله ارز فیات با ارز دیجیتال عمل می کنند. تنها در سال 2023، استرالیا در مجموع 233 دستگاه خودپرداز نصب خواهد کرد که سومین مرکز بزرگ خودپرداز ارزهای دیجیتال در جهان خواهد بود.

علیرغم نرخ پایین کاهش در سال، ایالات متحده همچنان با 84.7 درصد از دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال جهان، رتبه اول را دارد و پس از آن کانادا با 7.6 درصد قرار دارد.

مربوط: استرالیا بعد از ایالات متحده و کانادا در تعداد نصب خودپرداز ارزهای دیجیتال در رتبه سوم قرار دارد

تا لحظه تنظیم این خبر، 35069 دستگاه خودپرداز در سراسر جهان همچنان فعال هستند. اخیراً هکرها موفق به دسترسی به اطلاعات حساس مانند رمزهای عبور، کلیدهای خصوصی و وجوه سازنده خودپرداز بیت کوین جنرال بایت شدند.

جنرال بایت در بیانیه ای گفت: «ما در حال برداشتن گام های فوری برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز بیشتر به سیستم های خود هستیم و به شدت برای محافظت از مشتریان خود کار می کنیم.

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، هکرها موفق شدند حداقل 56 BTC و 21.82 اتر (ETH) را استخراج کنند. برای جلوگیری از موقعیت‌های مشابه در آینده، این شرکت به اپراتورها و مشتریان توصیه کرد که به نصب سرورهای خود میزبانی شوند که می‌توانند با VPN محافظت شوند.

مجله: بیت کوین در یک وعده “صفر خالص” و یک مسیر برخورد استنویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا