اخبار ارز دیجیتال

نظرات Nebraskangooner در مورد اینکه آیا اخبار بر قیمت BTC تأثیر می گذارد یا خیر

Nebraskangooner در آخرین قسمت از پادکست Crypto Trading Secrets نظرات خود را در مورد چندین موضوع از جمله برداشت خود از بیت کوین در بازار نزولی ارائه کرد.

۲۸ دسامبر، کوین تلگراف اسرار تجارت کریپتو پادکست با تاجر نبراسکا گانر مصاحبه کرد و نظرات او را در مورد چندین موضوع جمع آوری کرد. نبراسکا گانر وقتی در مورد نظرش در مورد قیمت اخیر بیت کوین (BTC) پرسیده شد، گفت: «مسطح، کاملاً جانبی و بدون حادثه است».

قیمت بیت کوین در طول سال ۲۰۲۲ در بازار نزولی کریپتو با مشکل مواجه بوده است و از بالاترین سطح تاریخ بالای ۶۰۰۰۰ دلار که در سال ۲۰۲۱ مشاهده شد، به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. نبراسکا گانر نظراتی در مورد موقعیت احتمالی بیت کوین در بازار نزولی و پایین بودن احتمالی دارایی ارائه کرد.

Nebraskangooner در مورد دیدگاه خود در مورد قیمت بیت کوین گفت که او در درجه اول بر روی نمودارهای قیمت برای ارزش گذاری تمرکز می کند تا رویدادهای خبری اصلی. او توضیح داد: «من هرگز به اخبار زیادی اعتقاد نداشتم که بر چیزی تأثیر بگذارم.

“من فکر می کنم اخبار فقط باعث می شود که قیمت سریعتر از آن حرکت کند. اساساً به نظر می رسد که اخبار خوب همیشه در پشتیبانی و اخبار بد همیشه در مقاومت اتفاق می افتد. بدیهی است که بازارهای خرسی اخبار بد بیشتری دارند و بازارهای صعودی آشکارا اخبار خوب بیشتری دارند. “

او افزود: «فکر نمی‌کنم این خبر چیزی را تغییر دهد.» «من ترجیح می‌دهم فقط نمودارها را مبادله کنم.» ما افکار بیشتری در مورد آنچه فکر می‌کنیم تأثیرگذار است به اشتراک گذاشتیم.

در این قسمت، توپچی نبراسکا و بنجامین پیلز میزبان چند چیز دیگر، از جمله علایق اولیه خود در زمینه پزشکی و چگونگی انتقال آنها از حرفه پرستاری به تجارت ارزهای رمزنگاری شده، بحث می کنند.

کوین تلگراف اسرار تجارت کریپتو این پادکست با معامله گران، سرمایه گذاران و تحلیلگران کریپتو در مورد موضوعات مرتبط با تجارت و سرمایه گذاری کریپتو مصاحبه می کند. هر قسمت معمولاً از سه بخش تشکیل شده است: Bottom Found، Trade Secrets و Next Bull Market.

به قسمت‌ها در صفحه پادکست‌های Cointelegraph، پادکست‌های اپل، Spotify، Google Podcasts و TuneIn گوش دهید.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در این پادکست فقط مربوط به شرکت کنندگان است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Benjamin Pirus

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا