اخبار ارز دیجیتال

تقریباً یک میلیارد دلار بیت کوین پس از انتقال از بورس بزرگ ایالات متحده ناپدید شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروزه شاهد فعالیت قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال به خصوص در مورد بیت کوین بوده ایم. مبلغ قابل توجهی به مبلغ تقریبی ۹۶۲.۱۵ میلیون دلار از کوین بیس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال ایالات متحده برداشت شد که می توان آن را به عنوان تحرکات قابل توجهی در فضای ارزهای دیجیتال در نظر گرفت.

داده های ارائه شده توسط Whale Alert نشان می دهد که در مجموع ۱۸۴۸۴.۶۹ BTC در دو انتقال متوالی از کوین بیس برداشته شده است. در اولین انتقال مشاهده شد که ۹۳۲۲ بیت کوین به ارزش ۴۸۵۲۴۸ میلیون دلار به آدرس “۱AyhP” منتقل شد. پس از این، دومین انتقال ۹۱۶۲ بیت کوین به ارزش ۴۷۶.۹ میلیون دلار به آدرس “۱۹hJg” آغاز شد. قابل ذکر است که هر دو آدرس تازه تاسیس بوده و سابقه تراکنش قبلی ندارند.

نمای قیمت بیت کوین (BTC).

با وجود عقب نشینی قابل توجه، قیمت بیت کوین به حرکت صعودی خود ادامه داده است و از زمان شروع شمارش معکوس در بازار جدید کریپتو شاهد افزایش ۰.۶ درصدی بوده است. در حال حاضر بیت کوین ۵۲۴۰۰ دلار ارزش دارد و ارزش بازار آن بیش از ۱ تریلیون دلار است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

اثرات این حرکات BTC در مقیاس بزرگ بر مسیر قیمت ارز دیجیتال نامشخص است. از نظر تاریخی، چنین برداشت هایی از بازارهای سهام اغلب توسط جامعه به عنوان سیگنال های صعودی تلقی می شود. با این حال، با توجه به ماهیت ظریف بازار ارزهای دیجیتال، نتیجه گیری قطعی دشوار است.

در حالی که علاقه مندان این تحولات را از نزدیک دنبال می کنند، پیچیدگی های مربوط به تأثیر بالقوه آنها بر ارزش بیت کوین نیز در معرض تجزیه و تحلیل مداوم است. دسیسه حول این انتقال قابل توجه بیت کوین با نزدیک شدن به ۱ میلیارد دلار، بر جذابیت مداوم پویایی بازار ارزهای دیجیتال تأکید می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا