اخبار ارز دیجیتال

تقریباً (نزدیک) ۲۰۰٪ افزایش در تقریباً تمام معیارهای روی زنجیره

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Near Protocol شاهد افزایش خارق‌العاده‌ای نه تنها در قیمت خود، بلکه در معیارهای مختلف زنجیره‌ای است. داده های Messari Crypto آشکار می کند ما متوجه شدیم که آدرس‌های فعال روزانه، ارزش بازار در گردش، و میانگین تراکنش‌های روزانه بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافته است که تصویری از سلامت سالم و گسترش استفاده از شبکه را ترسیم می‌کند.

افزایش آدرس‌های فعال روزانه نشان‌دهنده تعامل بیشتر کاربران با شبکه NEAR است، در حالی که افزایش ارزش بازار و حجم معاملات نشان‌دهنده افزایش فعالیت اقتصادی و ارزش‌گذاری دارایی است که به طور مستقیم بر عملکرد قیمت دارایی تأثیر می‌گذارد.

نمودار NEARUSDT
نمودار NEAR/USDT از TradingView

اقدام قیمت NEAR روند بهبود قابل توجهی را نشان داده است که منعکس کننده این داده های مثبت در زنجیره است. در حال حاضر در حدود ۳.۰۰ دلار معامله می شود، NEAR در قیمت ۲.۶۰ دلار حمایت قابل قبولی پیدا کرده است که در مواجهه با نوسانات اخیر بازار همچنان قوی باقی مانده است. این سطح حمایت بسیار مهم است زیرا نشان دهنده یک منطقه تثبیت است که می تواند به عنوان سکوی پرشی برای افزایش قیمت در آینده باشد.

از سوی دیگر، مقاومت در نزدیکی سطح ۳.۲۰ دلار مشاهده می شود که NEAR سعی در شکستن آن داشت. حرکت قاطع بالاتر از این مقاومت می تواند ادامه روند صعودی را تایید کند و به طور بالقوه منطقه مقاومت بعدی را در حدود ۳.۶۰ دلار هدف قرار دهد. این سطح با اوج های قبلی هماهنگ است و می تواند چالشی برای گاوها باشد.

اگر حرکت فعلی با حمایت از رشد چشمگیر روی زنجیره و بهبود بازار ارزهای دیجیتال ادامه یابد، می‌توانیم شاهد هدف NEAR برای سطوح بالاتر قیمت باشیم. پس از چند ماه، NEAR می تواند به ۴.۰۰ دلار برسد، در حدود بالاترین سطح محلی در دسامبر.

تعهد Near به پرداختن به مسائل سه‌گانه بلاک چین (مقیاس‌پذیری، امنیت و عدم تمرکز)، NEAR را در موقعیتی سودمند قرار می‌دهد، حتی در مقایسه با ماستودون‌هایی مانند اتریوم.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا