اخبار ارز دیجیتال

با کاهش شدید قیمت توکن، وزارت خزانه داری به 900 میلیون دلار کاهش یافت

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاهش 200 میلیون دلاری در درجه اول به دلیل افت قیمت نزدیک به توکن مطابق با بازار خرس کریپتو بود.

در پایان سه ماهه دوم سال 2023، دارایی های Near Protocol (NEAR)، یک بلاک چین لایه 1، به 900 میلیون دلار کاهش یافت زیرا قیمت توکن های NEAR از 1.99 دلار به 1.38 دلار در هر واحد کاهش یافت.

بر اساس گزارش 10 جولای، خزانه داری نیا در حال حاضر شامل 349 میلیون دلار ارز فیات، 315 میلیون دلار نزدیک و 90 میلیون دلار وام و سرمایه گذاری است. مجموع خالص 16 میلیون دلار و نزدیک به 1 میلیون در سه ماهه دوم به اکوسیستم توزیع شد. در مقایسه، خزانه داری نزدیک به 1.1 میلیارد دلار در سه ماهه اول 2023 بالغ شد. یک توسعه دهنده نوشت:

“بنیاد NEAR در حالی که به استقرار سرمایه برای انجام ماموریت خود ادامه می دهد، به اتخاذ یک رویکرد بسیار مسئولانه برای مدیریت مالی برای به حداقل رساندن خطر ضرر در یک بازار متلاطم ادامه داده است. به این ترتیب، قرار گرفتن ما در معرض دارایی های غیر نزدیک محدود بود و کاهش یافت. به ارز فیات. این ذخایر در حساب های بانکی سوئیس با رتبه بالا نگهداری می شود. “

توسعه دهندگان Near همچنین خاطرنشان کردند که در مواجهه با بادهای مخالف صنعت مانند شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه Binance و Coinbase، بنیاد Near تمرکز خود را به سه استراتژی اصلی تغییر داده است.

  1. تقویت سیستم عامل بلاک چین
  2. ساخت مستمر اکوسیستم غیرمتمرکز
  3. کاربران وب 2 به وب 3
خلاصه مالی نزدیک به پروتکل Q2 2023.

در سه ماهه دوم، اکوسیستم Near 1.1 میلیون حساب فعال ماهانه ایجاد کرد. در مورد سه ماهه سوم، تیم Near گفت که بر گسترش مشارکت ها و حمایت از پروژه ها در اکوسیستم Near Horizon تمرکز خواهد کرد. پیش از این، در سه ماهه چهارم 2021، Near Protocol یک صندوق اکوسیستم 800 میلیون دلاری ایجاد کرد که به کمک‌های مالی غیرمتمرکز، کمک‌های مالی بنیاد، صندوق‌های راه‌اندازی و وجوه برای مراکز منطقه‌ای تقسیم می‌شد.

مجله: اعتیاد به ارزهای دیجیتال: مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیمنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا