اخبار ارز دیجیتال

ماریکه فریمن، مدیرعامل بنیاد نیا استعفا داد

منابع مالی بنیاد نزدیک به ۳۵۰ میلیون دلار در دوران تصدی فلامنت افزایش یافت.

Marieke Flament، مدیر عامل Near Foundation، توسعه دهنده پروتکل لایه ۱ جامعه به همین نام، استعفا داد.

بر اساس اعلامیه در ۲۱ سپتامبر، کریس دونوان، مشاور عمومی بنیاد نزدیک، مدیرعامل جدید خواهد شد و پس از استعفای خود جایگزین فلامنت خواهد شد. فلامنت دلیل خاصی برای استعفای خود اعلام نکرد. آقای فلامنت در مورد دوران تصدی خود گفت:

“دو سال پیش، من هرگز نام NEAR را نشنیده بودم. پس از کمی تحقیق و چند مکالمه، متوجه شدم که NEAR دارای فناوری عالی، جامعه ای متنوع و پر جنب و جوش و دنیایی از امکانات باز است. مشخص شد که پتانسیل فوق العاده ای وجود دارد. بنابراین من پیوستم.»

Flament ادعا می کند که از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳، تعداد کاربران فعال روزانه Near Protocol از ۵۰۰۰۰ به ۳ میلیون افزایش یافته است. با استناد به بیش از ۲۰۰۰ گزارش، فالوورهای توییتر نیز از ۲۰۰۰۰۰ به بیش از ۲ میلیون افزایش یافته است. برخی از شراکت‌هایی که Near در این دوره امضا کردند عبارتند از کره جنوبی SWEAT، Playember، Circle، Ledger، Alibaba، Amazon، Google، KPMG، Cosmose AI، SailGP، The Littles، PipeFlare، Shemaroo، Kakao Games، Inven/Vortex، Netmarble / Contains. سنگ مربلکس.

علاوه بر این، آقای فلامنت فاش کرد که تراز مالی فعلی بنیاد NEAR نزدیک به ۳۳۰ میلیون است که ارزش آن حدود ۳۵۰ میلیون دلار است. فلامنت با خلاصه کردن استراتژی رهبری خود می نویسد:

“استراتژی من این است که پذیرش جریان اصلی را هدایت کنم، جوامع مردمی را فعال و توانمند کنم، و به تلاش‌های غیرمتمرکز خود ادامه دهیم. وارد کردن بازیگران اصلی Web2 به شرکت و در عین حال توسعه نوآوران Web3. این نیز کلید رشد ما بود.”

Near در حال حاضر چهلمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است که ارزش توکن های آن ۱.۰۴ میلیارد دلار تخمین زده می شود. در ماه ژوئن، شرکت خودروسازی چک Skoda Auto یک پلتفرم توکن غیرقابل تعویض در Near Protocol راه اندازی کرد.

مجله: NFT گردآورنده: ویلیام میپن هنر مولد را با استفاده از مداد رنگی و تاس توضیح می دهد.

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا