اخبار ارز دیجیتال

گزارش: کهنه‌کار NBCUniversal می‌تواند جایگزین ایلان ماسک به عنوان مدیرعامل توییتر شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ایلان ماسک در ۱۱ مه اعلام کرد که از سمت مدیرعاملی توییتر کناره‌گیری می‌کند و پیشنهاد کرد که ظرف مدت شش هفته یک زن جایگزین او شود.

بر اساس گزارش های رسانه های بزرگ، لیندا یاکارینو، رئیس تبلیغات و مشارکت جهانی NBCUniversal، می تواند جانشین ایلان ماسک به عنوان مدیر اجرایی بعدی توییتر شود.

Axios در ۱۲ مه گزارش داد که یاکارینو پس از بیش از ۱۱ سال کار خود در NBCUniversal را ترک خواهد کرد. گفته می شود که او در حال مذاکره برای مدیرعاملی توییتر است.

در ۱۱ می، ماسک اعلام کرد که از سمت مدیرعاملی کناره گیری می کند تا رئیس هیئت مدیره و مدیر ارشد فناوری شرکت رسانه های اجتماعی شود. او به طور مشخص نامی از جانشین خود نبرده و جزییات جز این واقعیت که او یک زن خواهد بود و حدود شش هفته دیگر مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت، ارائه نکرد.

هرکسی که نقش های رهبری اصلی را در توییتر بر عهده بگیرد، تأثیر قابل توجهی بر گفتمان بین المللی و دارایی های دیجیتال خواهد داشت. توییت های یاکارینو عبارتند از: ستایش حضور در مصاحبه با آقای ماسک بحث و گفتگو نحوه برخورد پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی با توییت‌هایی که حاوی سخنان مشوق نفرت یا دعوت به خشونت هستند. در ماه آوریل، کهنه سرباز NBCUniversal در کنفرانسی در فلوریدا با ماسک مصاحبه کرد، جایی که آن دو درباره سیاست های توییتر بحث کردند.

مربوط: «اولویت‌های اصلی» ایلان ماسک برای توییتر شامل کاهش توییت‌های تقلب در ارزهای دیجیتال است.

از زمان تصاحب این پلتفرم در اکتبر ۲۰۲۲، ماسک اعضای کلیدی تیم مدیریت شرکت را اخراج کرده و سیستم تأیید سنتی این پلتفرم را به نفع چک مارک های مختلف پولی در دوران تصدی ماسک به عنوان مدیرعامل حذف کرده است. او همچنین با تغییر موقت لوگوی توییتر به نماد سگ در Memecoin بر قیمت Dogecoin (DOGE) تأثیر گذاشت و قیمت توکن غیرقابل تعویض Milady را پس از توییت کردن میم در NFT افزایش داد. به من اجازه داده شد.

مجله: ماسک مایکروسافت را تهدید به شکایت کرد، مجلس نمایندگان آمریکا خواستار برکناری گنسلر شدنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا