🚨 اخبار ارز دیجیتال

مرور امنیت Web3: بینش از آخرین گزارش GoPlus Labs

آزمایشگاه های GoPlus گزارشی درباره اهمیت داده های امنیتی در مدیریت ریسک ها در فضای Web3 منتشر کرده است. این مقاله مفصل، «اجماع ناشناخته: استفاده گسترده و پتانسیل داده‌های امنیتی کاربر در Web3»، استفاده رو به رشد از ابزارهای امنیتی خود GoPlus را برجسته می‌کند و ارزش آن‌ها را در محافظت از ارزهای دیجیتال، NFTها و برنامه‌های غیرمتمرکز در برابر تهدیدات آنلاین برجسته می‌کند.

مجموعه ابزارهای امنیتی که با نام مجموعه API نیز شناخته می شود، اطلاعات دقیقی در مورد امنیت و آسیب پذیری ارزها و برنامه های مختلف آنلاین ارائه می دهد. این مجموعه شامل ابزارهای مختلفی است که برای ارزیابی خطرات توکن‌های دیجیتال و NFTها، مراقبت از آدرس‌های مخرب آنلاین و بررسی تهدیدات در برنامه‌های کاربردی در شبکه‌های غیرمتمرکز طراحی شده‌اند.

منبع: GoPlus Labs

این گزارش افزایش قابل توجهی را در استفاده از Token Risk API GoPlus نشان می‌دهد که ریسک‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال مختلف را تجزیه و تحلیل می‌کند. به عنوان مثال، مواردی وجود داشت که API بیش از ۲۰ میلیون بار در روز فراخوانی می شد.

به ویژه بین دسامبر ۲۰۲۲ و مه ۲۰۲۳، ابزارهای دیگری مانند NFT Risk API ارائه شده توسط GoPlus نیز شاهد افزایش استفاده بودند. این امر با افزایش محبوبیت NFT ها و نیاز به روش هایی برای ارزیابی خطرات مرتبط با آنها همراه است.

تجزیه و تحلیل GoPlus همچنین نشان می دهد که تنوع زیادی در سطوح خطر برخی توکن ها وجود دارد، به طوری که برخی از آنها به عنوان “لیست سیاه” یا “honeypot” برای توکن های پرخطر مشخص شده اند. این گزارش همچنین افزایش تهدیدات مرتبط با NFT ها، از جمله اقدامات مخاطره آمیز مانند سوزاندن یا ضرب توکن های غیرمجاز را نشان می دهد.

همانطور که دنیای Web3 رشد می کند، نیاز به داده های امنیتی جامع برای کمک به توسعه دهندگان و کاربران برای ایمن ماندن آنلاین بیشتر می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا