اخبار ارز دیجیتال

نزدک به شرکت استخراج بیت کوین Bitfarms درباره کمبود قیمت سهام هشدار داد

بیت فارمز یک دوره اولیه 180 روزه تقویمی دارد تا سهام با قیمت 1 دلار یا بالاتر به مدت حداقل 10 روز تا 12 ژوئن 2023 معامله شود.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) کانادایی Bitfarms با مشکلات مربوط به انطباق در لیست خود در نزدک با ادامه زمستان ارزهای دیجیتال مواجه است.

Bitfarms یک هشدار هشدار از نزدک در 13 دسامبر دریافت کرد. به این دلیل که قیمت سهام این شرکت برای 30 روز معاملاتی متوالی به زیر 1 دلار سقوط کرده است.

Bitfarms که این خبر را در 14 دسامبر اعلام کرد، گفت که دوره اولیه برای بازگرداندن انطباق با الزامات نزدک 180 روز تقویمی است.

برای به دست آوردن مجدد انطباق، سهام Bitfarms باید تا 12 ژوئن 2023 حداقل به مدت 10 روز متوالی با قیمت 1 دلار در هر سهم بسته شود. در چنین مواردی، کارکنان نزدک اخطار کتبی را به Bitfarms ارائه خواهند کرد. انطباق، یادداشت های اعلامی.

با این حال، 180 روز محدودیت نهایی نیست. Bitfarms گفت که ممکن است دوره انطباق را حتی پس از مرحله 12 ژوئن تمدید کند.

“اگر شرکت تا تاریخ 12 ژوئن 2023 مطابق با قانون 5550(a)(2) را بازگرداند، ممکن است شرکت مشمول 180 روز تقویمی اضافی شود.”

این شرکت تاکید کرد که نامه نزدک صرفاً یک اخطار است و تأثیر فوری بر عرضه یا معامله نخواهد داشت زیرا سهام Bitfarms (BITF) به معامله در بورس ادامه خواهد داد.

Bitfarms همچنین گفت که این شرکت همچنان در بورس اوراق بهادار تورنتو فهرست شده است و آخرین اطلاعیه نزدک بر وضعیت انطباق شرکت با توجه به این فهرست یا عملیات تجاری آن تأثیری ندارد.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، Bitfarms معاملات سهام در نزدک را در ژوئن 2021، تنها چند ماه پس از عرضه در بورس اوراق بهادار تورنتو در آوریل آغاز کرد.

پس از رسیدن به بالاترین رقم تاریخ در حدود 6 دلار در دسامبر 2021، سهام BITF به آرامی مطابق با بازار نزولی ارز دیجیتال در نزدک در حال فروش است.

مربوط: سختی بیت کوین با بزرگترین تفاوت از سال 2021 کاهش می یابد

bitfarms در انبار نزدک نمودار 1 سالهمنبع: Trading View

داده های TradingView نشان می دهد که سهام Bitfarms در اواخر اکتبر 2022 به زیر 1 دلار سقوط کرد و از آن زمان تاکنون 1 دلار را دوباره آزمایش نکرده است. سهام بیت فارمز در 13 دسامبر با 7.6 درصد افزایش در یک روز به 0.54 دلار بسته شد.

Bitfarms یکی از بسیاری از شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال است که به دلیل بحران جاری در بازار با مشکلات بزرگ‌تری مواجه است. در ماه ژوئن، این شرکت مجبور شد برای کاهش بدهی، حدود 62 میلیون دلار بیت کوین خود استخراج شده بفروشد. تعدادی دیگر از شرکت‌های ماینینگ، از جمله Argo Blockchain، Core Scientific و Riot Blockchain نیز تصمیم گرفته‌اند بیت‌کوین خود را در شرایط سخت بازار بفروشند.

در 12 دسامبر، Argo Blockchain گفت که در حال بررسی فروش دارایی های خود برای جلوگیری از اعلام ورشکستگی است.

نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا