🚨 اخبار ارز دیجیتال

نزدک به شرکت استخراج بیت کوین Bitfarms درباره کمبود قیمت سهام هشدار داد

بیت فارمز یک دوره اولیه ۱۸۰ روزه تقویمی دارد تا سهام با قیمت ۱ دلار یا بالاتر به مدت حداقل ۱۰ روز تا ۱۲ ژوئن ۲۰۲۳ معامله شود.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) کانادایی Bitfarms با مشکلات مربوط به انطباق در لیست خود در نزدک با ادامه زمستان ارزهای دیجیتال مواجه است.

Bitfarms یک هشدار هشدار از نزدک در ۱۳ دسامبر دریافت کرد. به این دلیل که قیمت سهام این شرکت برای ۳۰ روز معاملاتی متوالی به زیر ۱ دلار سقوط کرده است.

Bitfarms که این خبر را در ۱۴ دسامبر اعلام کرد، گفت که دوره اولیه برای بازگرداندن انطباق با الزامات نزدک ۱۸۰ روز تقویمی است.

برای به دست آوردن مجدد انطباق، سهام Bitfarms باید تا ۱۲ ژوئن ۲۰۲۳ حداقل به مدت ۱۰ روز متوالی با قیمت ۱ دلار در هر سهم بسته شود. در چنین مواردی، کارکنان نزدک اخطار کتبی را به Bitfarms ارائه خواهند کرد. انطباق، یادداشت های اعلامی.

با این حال، ۱۸۰ روز محدودیت نهایی نیست. Bitfarms گفت که ممکن است دوره انطباق را حتی پس از مرحله ۱۲ ژوئن تمدید کند.

“اگر شرکت تا تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۲۳ مطابق با قانون ۵۵۵۰(a)(2) را بازگرداند، ممکن است شرکت مشمول ۱۸۰ روز تقویمی اضافی شود.”

این شرکت تاکید کرد که نامه نزدک صرفاً یک اخطار است و تأثیر فوری بر عرضه یا معامله نخواهد داشت زیرا سهام Bitfarms (BITF) به معامله در بورس ادامه خواهد داد.

Bitfarms همچنین گفت که این شرکت همچنان در بورس اوراق بهادار تورنتو فهرست شده است و آخرین اطلاعیه نزدک بر وضعیت انطباق شرکت با توجه به این فهرست یا عملیات تجاری آن تأثیری ندارد.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، Bitfarms معاملات سهام در نزدک را در ژوئن ۲۰۲۱، تنها چند ماه پس از عرضه در بورس اوراق بهادار تورنتو در آوریل آغاز کرد.

پس از رسیدن به بالاترین رقم تاریخ در حدود ۶ دلار در دسامبر ۲۰۲۱، سهام BITF به آرامی مطابق با بازار نزولی ارز دیجیتال در نزدک در حال فروش است.

مربوط: سختی بیت کوین با بزرگترین تفاوت از سال ۲۰۲۱ کاهش می یابد

bitfarms در انبار نزدک نمودار ۱ سالهمنبع: Trading View

داده های TradingView نشان می دهد که سهام Bitfarms در اواخر اکتبر ۲۰۲۲ به زیر ۱ دلار سقوط کرد و از آن زمان تاکنون ۱ دلار را دوباره آزمایش نکرده است. سهام بیت فارمز در ۱۳ دسامبر با ۷.۶ درصد افزایش در یک روز به ۰.۵۴ دلار بسته شد.

Bitfarms یکی از بسیاری از شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال است که به دلیل بحران جاری در بازار با مشکلات بزرگ‌تری مواجه است. در ماه ژوئن، این شرکت مجبور شد برای کاهش بدهی، حدود ۶۲ میلیون دلار بیت کوین خود استخراج شده بفروشد. تعدادی دیگر از شرکت‌های ماینینگ، از جمله Argo Blockchain، Core Scientific و Riot Blockchain نیز تصمیم گرفته‌اند بیت‌کوین خود را در شرایط سخت بازار بفروشند.

در ۱۲ دسامبر، Argo Blockchain گفت که در حال بررسی فروش دارایی های خود برای جلوگیری از اعلام ورشکستگی است.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا