اخبار ارز دیجیتال

نزدک خدمات نگهداری رمزارز را تا پایان سه ماهه دوم راه اندازی می کند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش ها، این سرویس اولین سرمایه گذاری بزرگ اپراتور صرافی در صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود.

به گزارش بلومبرگ، بازار سهام جهانی نزدک در حال آماده شدن برای راه اندازی سرویس نگهداری دارایی های دیجیتال تا پایان سه ماهه دوم سال جاری است.

همانطور که بلومبرگ گزارش داد، گروه صرافی برای یک منشور شرکت اعتماد محدود از وزارت خدمات مالی نیویورک که بر تجارت جدید نظارت خواهد کرد، درخواست داده است. ایرا اورباخ، معاون ارشد نزدک و رئیس دارایی‌های دیجیتال نزدک، این موضوع را در مصاحبه‌ای در پاریس فاش کرد و اظهار داشت که این گروه تمام تاییدیه‌های نظارتی و زیرساخت‌های فنی لازم را دارد. اعلام می‌کند که متعهد به اطمینان از وضعیت خوب است. وضعیت.

این پروژه اولین بار در سپتامبر اعلام شد، این پروژه اولین سرمایه گذاری بزرگ اپراتور صرافی در صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود. اولین گام برای بخش دارایی های دیجیتال نزدک، ایمن سازی بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) و در نهایت مجموعه گسترده تری از خدمات برای بخش دارایی های دیجیتال گروه، از جمله اجرا برای موسسات مالی است. طبق گزارش ها، Auerbach به اشتراک گذاشت که قصد دارد یک

ورود نزدک می تواند یک تغییر بازی برای صنعت کریپتو باشد، زیرا موسسات مالی سنتی در تلاش برای پر کردن شکاف ایجاد شده توسط ورشکستگی صنعت کریپتو هستند. شهرت و اندازه آن در بازار ارز جهانی می تواند به افزایش اعتماد سرمایه گذاران نهادی در بازار ارزهای دیجیتال کمک کند و راه را برای موسسات مالی سنتی تر برای پیروی از آن هموار کند.

مرتبط: کوین‌های ناپایدار: Depegging، سرکوب‌های بانکی و سایر خطرات در انتظار

نزدک به BNY Mellon و Fidelity به عنوان بخشی از دیگر شرکت‌های مالی بزرگی که حضانت ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کنند، می‌پیوندد.

در سال 2022، کوین تلگراف گزارش داد که قدیمی ترین بانک آمریکا، BNY Mellon، یک سرویس ارز دیجیتال راه اندازی کرده است. این بانک 238 ساله در سال 2021 یک بخش Enterprise Digital Assets ایجاد کرد تا راه حل ها و پلتفرم های رمزنگاری را ایجاد کند که مدیریت دارایی های دیجیتال و سنتی را پیوند می دهد.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا