اخبار ارز دیجیتال

کارگزاران تعاملی فهرست شده نزدک برای ارائه معاملات رمزنگاری در هنگ کنگ


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در هنگ کنگ، با اضافه شدن Interactive Brokers به ​​این فهرست، علاقه به شرکت‌های جهانی ارزهای دیجیتال و فین‌تک سال به سال در حال افزایش است.

Interactive Brokers، یک شرکت کارگزاری جهانی که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده است، اعلام کرده است که در ۱۴ فوریه یک سرویس معاملاتی ارزهای دیجیتال را برای سرمایه گذاران نهادی در هنگ کنگ راه اندازی خواهد کرد. کارگزاری دارایی دیجیتال و پلت فرم معاملاتی با مجوز کارمزد برای سرمایه گذاران حرفه ای.

افراد دارای دارایی قابل سرمایه‌گذاری بیش از ۸ میلیون دلار هنگ کنگ (۱ میلیون دلار) یا مؤسسات مقیم هنگ کنگ با ۴۰ میلیون دلار هنگ کنگ (۶ میلیون دلار)، واجد شرایط سرمایه‌گذاری در کریپتو همراه با سایر کلاس‌های دارایی موجود در پلتفرم Interactive Brokers هستند. ارزها اکنون می‌توانند معامله شود.

سرمایه گذاران به طور سنتی مجبور بودند از پلتفرم های معاملاتی مختلف از کارگزاران و صرافی های مختلف برای تجارت ارزهای دیجیتال و سایر طبقات دارایی استفاده کنند. با این حال، سرمایه گذاران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را معامله کنند و موجودی آنها را از طریق یک پلتفرم واحد مشاهده کنند که با استفاده از یک پلتفرم کارگزاری تعاملی، نمای واحدی را ارائه می دهد.

مشتریان Interactive Brokers از مدیریت متمرکز پول نقد برای مدیریت بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) و همچنین سهام، گزینه ها، معاملات آتی، اوراق قرضه، قراردادهای رویداد، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و وجوه قابل مبادله در یک تراکنش استفاده می کنند. صفحه نمایش از

مربوط: تنظیم کننده اوراق بهادار هنگ کنگ افسران رمزارز را به نظارت بر صنعت اضافه می کند

راه‌اندازی خدمات معاملات ارز دیجیتال در زمان حساسی در توسعه بازار دارایی دیجیتال تنظیم‌شده هنگ‌کنگ انجام می‌شود. وزیر دارایی هنگ کنگ، پل چان در ژانویه گفت که دولت هنگ کنگ آماده همکاری با شرکت های ارز دیجیتال و فین تک در سال ۲۰۲۳ است. او افزود که امیدوار است تجارت خود را در داخل یا لیست محلی گسترش دهد.

در دسامبر ۲۰۲۲، قانونگذاران هنگ کنگ قانونی را تصویب کردند که یک طرح مجوز برای شرکت های ارائه دهنده خدمات مرتبط با دارایی های مجازی ایجاد می کند. چارچوب نظارتی جدید با هدف ارائه صرافی‌های ارزهای دیجیتال همان سطحی از پذیرش بازار در حال حاضر برای مؤسسات مالی سنتی وجود دارد.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا