اخبار ارز دیجیتال

فروشنده شخص ثالث Nansen با یک نقض امنیتی مواجه می شود که بر داده های کاربر تأثیر می گذارد

ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال گفت که نقض امنیتی فروشنده شخص ثالث تقریباً ۷ درصد از کاربران سیستم خود را تحت تأثیر قرار داده است که بلافاصله در مورد این حادثه مطلع شدند.

شرکت مشهور تحلیل ارزهای دیجیتال و بلاک چین نانسن ارسال شده پلتفرم رسانه اجتماعی X کشف کرده است که یکی از فروشندگان شخص ثالث آن دچار نقض امنیتی شده است که بر ۶.۸ درصد از کاربران آن تأثیر گذاشته است.

نانسن گفت که این نقض به هکرها امکان دسترسی به امتیازات اداری در حساب‌های مورد استفاده برای «تامین دسترسی مشتری» به پلتفرم را می‌دهد.

این شرکت مستقیماً نام شرکت‌های آسیب‌دیده را ذکر نکرد، اما گفت که فروشنده «یک شرکت با سابقه است که توسط بسیاری از شرکت‌های Fortune 500، همراه با سایرین در صنعت، برای اهداف مدیریت داده‌ها استفاده می‌شود.

بر اساس گزارش‌ها، کاربرانی که تحت تأثیر این نقض قرار گرفته‌اند، آدرس‌های ایمیل و چندین هش رمز عبور خود را نشان داده‌اند، و گروه کوچکی نیز آدرس‌های بلاک چین خود را در معرض خطر قرار داده‌اند.

نانسن گفت که او افرادی را که تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته اند شناسایی کرده و به آنها اطلاع داده است و از همه خواسته است که رمز عبور خود را تغییر دهند. همچنین تصریح کرد که وجوه موجود در کیف پول تحت تأثیر این رویداد قرار نگرفته است.

مربوط: PYUSD PayPal با پذیرش زودهنگام – نانسن – مبارزه می کند

نانسن یک منبع برجسته در فضای ارزهای دیجیتال است که تجزیه و تحلیل زنجیره ای را در مورد بسیاری از شرکت های پیشرو این صنعت ارائه می دهد.

الکس سوانویک، مدیرعامل نانسن در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف اظهار داشت که معتقد است پروتکلی در آینده وجود خواهد داشت که شفافیت بلاک چین را با حریم خصوصی کاربر متعادل می کند و با قانونگذاران مطابقت دارد.

در ماه می، این شرکت یکی از شرکت‌هایی بود که تاثیرات بازار نزولی جاری را احساس کرد و حدود ۳۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا