اخبار ارز دیجیتال

نانسن 30 درصد از کارمندان را اخراج می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیرعامل نانسن دو دلیل برای این کاهش مشاغل ذکر کرد: مرحله استخدام بیش از حد تهاجمی در یک بازار صعودی و به دنبال آن یک بازار خرس ارزهای دیجیتال.

پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین نانسن اعلام کرده است که نیروی کار خود را 30 درصد کاهش می دهد. در 30 می، الکس سوانویک، مدیرعامل نانسن در توییتر گفت که این شرکت باید “تصمیم بسیار دشواری برای کوچک کردن تیم نانسن” بگیرد.

سوانویک دو دلیل اصلی برای اخراج نانسن ذکر کرد. اولاً، گسترش سریع شرکت در روزهای ابتدایی آن “باعث شد که سازمان در سطحی قرار گیرد که بخش واقعی استراتژی اصلی نانسن نیست.”

Svanevik همچنین از سال سخت برای بازار ارزهای دیجیتال به عنوان دومین دلیل برای کاهش مشاغل نام برد. علیرغم تلاش‌ها برای تنوع بخشیدن به جریان‌های درآمد از طریق مشتریان سازمانی و شرکتی، پایه هزینه‌های نانسن در مقایسه با موقعیت فعلی شرکت نسبتاً بالا باقی ماند. وی افزود که این شرکت “چند سال باند پرواز” دارد اما “اولویت ایجاد یک تجارت پایدار است.”

مدیر عامل گفت: کارکنان اخراج شده مستحق دریافت حقوق بازنشستگی هستند.

مطالب مرتبط: اخراج کریپتو آهسته، اخراج های فوریه به 570 کاهش می یابد

اخراج های انبوه هنوز هم صنعت کریپتو را آزار می دهد، اما در ماه های اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در ماه ژانویه، صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase از کاهش 20 درصدی نیروی کار خود خبر داد. اعتقاد بر این است که تصمیم برای اخراج 950 شغل به دلیل تلاش های کوین بیس برای کاهش حدود 25 درصدی هزینه های عملیاتی با ادامه زمستان ارزهای دیجیتال است.

در اوایل سال جاری، شرکتی که متعلق به شرکت دیجیتال ارز دیجیتال (DCG) بود، بیش از 500 کارمند خود را نیز اخراج کرد، به این دلیل که شرایط بازار نزولی به دلیل ورشکستگی FTX تشدید شده است.

مجله: Powers On… تجارت داخلی رمزنگاری مورد هدف قرار گرفت – سرانجام! قسمت 1نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا