اخبار ارز دیجیتال

نام کاربران FTX غیرآمریکایی درخواست شده توسط رسانه های اصلی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تعدادی از رسانه های جریان اصلی به دنبال انتشار اطلاعات شخصی مشتریان غیرآمریکایی FTX هستند، مشابه آنچه در مورد سلسیوس رخ داد.

برخی از رسانه‌های اصلی با تلاش‌ها برای پنهان کردن هویت مشتریان غیرآمریکایی صرافی ارزهای دیجیتال FTX در طی مراحل ورشکستگی مخالفت کرده‌اند.

در اسنادی که در ۴ آوریل در دادگاه ورشکستگی دلاور ثبت شد، بلومبرگ، فایننشال تایمز، نیویورک تایمز و شرکت مادر آنها داو جونز و شرکت مشترکاً به تغییر نام مشتریان اعتراض کردند. به پرونده های ورشکستگی.”

بدهکاران FTX می‌توانند بر تغییر نام طلبکاران در پرونده‌های ورشکستگی پافشاری کنند، اما رسانه‌ها بر این باور بودند که FTX و مشتریانش در «توجیه چنین محرمانه‌ای» شکست خورده‌اند. من اینجا هستم.

کمیته ویژه مشتریان غیرآمریکایی FTX.com در پرونده ای در ۲۸ دسامبر اعلام کرد که افشای نام و اطلاعات شخصی مشتریان غیر آمریکایی می تواند منجر به سرقت هویت، حملات هدفمند و “سایر” شود و ادعا کرد که در برابر آن آسیب پذیر است.

در یک پرونده اخیر، مطبوعات اعلام کردند که اگر به دلایلی که FTX و کمیسیون استدلال می‌کنند «مهر کردن دائمی» کاربران مجاز باشد، «مهر کردن اسامی مشتریان تقریباً در تمام مراحل ورشکستگی امری عادی است.» این کار به صورت سیستماتیک انجام خواهد شد.

مربوط: FTX EU برای بازپرداخت کاربران اروپایی وب سایت برداشت راه اندازی کرد

او افزود: «دسترسی عمومی در اینجا بسیار مهم است، زیرا مقیاس سقوط FTX «علاقه زیادی به رویکرد سیستم حقوقی ایالات متحده به بازار رو به رشد و عمدتاً غیرقابل تنظیم ارزهای دیجیتال دارد.»

مهر و موم شدن اسامی بستانکاران FTX تا به امروز به طور قابل توجهی گزارش و تجزیه و تحلیل این روند را مختل کرده است و عموم و طلبکاران را تا حد زیادی برای اجرای قوانین ورشکستگی ایالات متحده در زمینه رمزنگاری ناشناخته گذاشته است.

در پاسخ به پرونده ۲۸ دسامبر کمیسیون، قاضی جان دورسی در ۱۱ ژانویه به مدت سه ماه دیگر برای افشای اطلاعات محرمانه اجازه ویرایش نام و آدرس مشتریان را داد. می تواند طلبکاران را “به خطر بیندازد”.

پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال سلسیوس به طور مشابه تلاش کرد تا اطمینان حاصل کند که اسامی مشتریان در طول مراحل ورشکستگی اصلاح نشده است، اما نتوانست قاضی را متقاعد کند و در ۵ اکتبر ۲۰۲۲ تصمیم گرفت که چه کاری انجام دهد. اطلاعات شخصی ۱۰۰۰ مشتری فاش شد.

جلسه استماع این موضوع برای ۱۲ آوریل در ساعت ۱:۰۰ بعد از ظهر به وقت شرقی برنامه ریزی شده است.

سارا زوکر، خالق NFT: گذشته آنالوگ با آینده دیجیتالی سرگیجه‌آور The Sarah Show روبرو می‌شود.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا