اخبار ارز دیجیتال

بازی‌های اسطوره‌ای ۳۷ میلیون دلار برای بازار درون‌بازی در سری C راند جمع‌آوری کرد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت انتظار دارد در چند ماه آینده، 20 تا 30 میلیون دلار دیگر نیز جمع آوری کند.

ناشر بازی Mythical Games قصد دارد 37 میلیون دلار بودجه سری C1 را برای راه اندازی بازارهای جدید و راه اندازی سایر ابتکارات درآمدزا تامین کند. با این بودجه، Mythical به حفظ وضعیت یونیکورن خود با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار ادامه خواهد داد.

جان لیندن، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Mythical Games به کوین تلگراف گفت: «تمرکز ما بر بهینه سازی کسب و کار برای دستیابی به سودآوری تا پایان سال است و سرمایه ها در درجه اول برای تلاش برای دستیابی به آن استفاده می شود.

این دور توسط Scytale Digital همراه با ARK Invest، Animoca Brands، MoonPay، PROOF VC و Stanford Athletics، با مشارکت سرمایه‌گذاران قبلی Andresseen Horowitz، WestCap، Gainels، Signum Growth و Struck Capital برگزار شد. Mythical انتظار دارد 20 تا 30 میلیون دلار دیگر در ماه های آینده جمع آوری کند، زمانی که انتظار می رود کل دور بسته شود.

این شرکت قصد دارد تا چند ماه دیگر بازی جدیدی به نام Nitro National Tour را منتشر کند و از فوریه پیش فروش توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را آغاز کرده است. علاوه بر این، این سرمایه برای توسعه یک بازار درون بازی برای عنوان دیگری، NFL Rivals، که اخیراً از 1 میلیون دانلود فراتر رفته، استفاده خواهد شد.

مرتبط: گیمرهای معمولی مخاطبان «مهم» برای بازی‌های بلاک چین هستند: مدیر اجرایی GameFi

لیندن گفت: “Nitro Nation World Tour سومین بازی در مجموعه ما خواهد بود و در چند ماه آینده منتشر خواهد شد. ما چندین بازی در دست توسعه داریم که هنوز اعلام نکرده ایم.”

Mythical اخیراً اعلام کرد که زنجیره Mythical خود را از بلاک چین اتریوم به اکوسیستم Polkadot منتقل می‌کند و به سرعت تراکنش‌های پایین و هزینه‌های بالای تراکنش اتریوم منجر به این تصمیم شده است. پیامد واقعی این حرکت این است که اتریوم با توجه به نیازهای رو به رشد پلتفرم ما دیگر بهینه یا ایده آل نیست. […] مدیر عامل Mythical توضیح داد که ما به یک شریک بلاک چین نیاز داشتیم که آماده همکاری با ما باشد.

Mythical با 29 میلیون دلار فروش در 30 روز گذشته، یکی از برترین بلاک چین های درآمد NFT است. صندوق جدید تمدید بودجه قبلی است، از جمله 225 میلیون دلار که در دو دور در سال 2021 تضمین شده است.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بود

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا