🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول مرموز ۵.۸۶ میلیون دلار دوج کوین از رابینهود خریداری کرد

فهرست

  • مخصوصا حرکات نهنگ
  • پویایی بازار Dogecoin

۷۲.۲ میلیون Dogecoin (DOGE) معادل تقریباً ۵.۸۶ میلیون دلار آمریکا به دست آمد. منتقل شده از رابینهود تا کیف پولی ناشناخته. این یکی از بزرگترین نقل و انتقالات ماه گذشته است.

مخصوصا حرکات نهنگ

در ۲۴ ساعت گذشته تراکنش های مهم دیگری از Dogecoin، از جمله انتقال ۱۰۰ میلیون DOGE (به ارزش ۸.۲۷ میلیون دلار) و ۱۵۰ میلیون DOGE (به ارزش ۱۲.۴ میلیون دلار) از Robinhood به کیف پول های ناشناخته دیده شده است.

این تراکنش ها بخشی از الگوی حرکتی بزرگتر Dogecoin است که در ماه گذشته مشاهده شد.

انتقال ۱۵۰ میلیون DOGE (12.22 میلیون دلار) از یک کیف پول ناشناخته به Robinhood در ۱۰ فوریه و انتقال ۶۳.۷ میلیون DOGE (5.2 میلیون دلار) از Bittrex به یک کیف پول ناشناخته در ۹ فوریه جلب توجه کرد.

علاوه بر این، در ابتدای ماه، ۱۰۰ میلیون DOGE (7.83 میلیون دلار) و ۱۰۳.۳ میلیون DOGE (7.91 میلیون دلار) از کیف پول های ناشناس به Robinhood منتقل شد.

پویایی بازار Dogecoin

با وجود نقل و انتقالات عمده، قیمت Dogecoin انعطاف و ثبات را نشان داد. DOGE که در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه یازدهم قرار دارد، با ۰.۰۸۰۹۸ دلار معامله می شود که ۱.۴ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.

حجم معاملات ۲۴ ساعته Dogecoin 510.1 میلیون دلار است. این ارقام نشان دهنده حضور قوی در بازار و اعتماد سرمایه گذاران به Dogecoin، با وجود نوسانات بازار و معاملات اخیر در مقیاس بزرگ است.

با این حال، همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، OG meme coin دیگر در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار نیست.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا