🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ اسرارآمیز XRP فاش شد که می تواند میلیون ها نفر را از بایننس خارج کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ۷۷.۷ میلیون XRP در حال حرکت است، نهنگی در پشت آن ظاهر شد
  • ریپل ۲۰ میلیون XRP را به Bitstamp منتقل کرد

ردیاب برجسته ارزهای دیجیتال Whale Alert تشخیص داده است که یک نهنگ مرموز به انتقال میلیون ها سکه XRP از بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان بر اساس حجم معاملات ادامه می دهد.

در ۲۴ ساعت گذشته، این نهنگ چهار تراکنش بزرگ انجام داد و ۷۷.۷ میلیون XRP برداشت کرد.

در همین حال، قیمت XRP از ۲۰ درصد افزایشی که در ابتدای هفته نشان داد، در حال بازگشت است.

۷۷.۷ میلیون XRP در حال حرکت است، نهنگی در پشت آن ظاهر شد

در یک توسعه جدید، دو کیف پول ناشناس با انجام چهار تراکنش، تقریبا ۷۸ میلیون XRP را از صرافی بایننس حذف کردند. این ۷۷.۷ میلیون XRP معادل ۵۵.۶ میلیون دلار از نظر پولی است. چنین تراکنش هایی برای چندین هفته متوالی انجام شده است و جامعه ارزهای دیجیتال را شگفت زده کرده است.

داده‌های کشف‌شده توسط Bithomp کاوشگر متمرکز بر XRP نشان می‌دهد که کیف پول‌های وابسته به Binance پشت این انتقال‌های «ناشناس» هستند. بنابراین، اینها احتمالاً تراکنش های داخلی بایننس هستند زیرا دارایی های XRP را بین کیف پول های جدید توزیع می کند.

ریپل ۲۰ میلیون XRP را به Bitstamp منتقل کرد

Whale Alert همچنین ۱۹,۷۴۹,۹۲۷ XRP را شناسایی کرد که به Bitstamp، یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال با دفاتری در ایالات متحده و اروپا منتقل شده است. ارزش این بخش از XRP 14447036 دلار است.

پلتفرم فوق‌الذکر Bithomp نشان داد که کیف پول ارسالی با آزمایشگاه‌های ریپل دکاکورن ارز دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو مرتبط است. Bitstamp، جایی که وجوه منتقل شد، یکی از صرافی‌هایی است که با Ripple در پروژه پرداخت بلاک چین در حال اجرا بر روی Ripple Net، همکاری می‌کند و از XRP برای پرداخت‌های فراملی سریع و کم‌هزینه استفاده می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا