🚨 اخبار ارز دیجیتال

تبادل اسرارآمیز XRP از بایننس با ۱۸ میلیون XRP Stash ادامه دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، ششمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، اخیراً شاهد انتقال بیش از ۱۸ میلیون XRP در هر انبار مختلف از صرافی رمزنگاری Binance بود.

هشدار نهنگXRP، یک ردیاب داده های رمزنگاری، چهار تراکنش از این قبیل را در ۲۴ ساعت گذشته ثبت می کند که همه آنها شامل انتقال XRP از بایننس به یک کیف پول ناشناخته است: ۱۸,۷۶۶,۶۸۰ XRP به ارزش ۱۱,۷۲۶,۷۴۸ دلار و ۱۸,۳۵۵,۲۲۵ XRP به ارزش ۱۱,۴۵۶,۰۳۳ دلار.

در دو تراکنش دیگر، ۱۸,۴۳۳,۲۸۲ XRP به ارزش ۱۱,۵۱۱,۵۷۴ دلار و ۱۸,۴۶۰,۷۲۰ XRP به ارزش ۱۱,۴۵۲,۸۸۰ دلار جابه جا شد.

همه چیز از روز جمعه آغاز شد که مقدار قابل توجهی از انتقال XRP از بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال جهان، به کیف پول‌های ناشناخته مشاهده شد. این نقل و انتقالات که هر کدام بیش از ۱۸ میلیون XRP ارزش دارند، سوء ظن ها را برانگیخت و گمانه زنی هایی را در مورد دلایل چنین حرکت های بزرگی ایجاد کرد.

اگرچه هویت‌های پشت آدرس‌های گیرنده ناشناس باقی می‌مانند، اندازه و ماهیت هماهنگ آن‌ها به جای تراکنش‌های تصادفی، اهداف استراتژیک را نشان می‌دهد.

در حالی که دلیل دقیق آن ناشناخته است، پیشنهادات مختلفی برای توضیح انگیزه های حرکت XRP از بایننس به این مخفیگاه ها ارائه شده است.

انتقال XRP از بایننس به آدرس های ناشناخته می تواند یک تصمیم استراتژیک توسط صرافی برای توزیع مجدد ذخایر خود باشد. این ممکن است به دلیل عواملی مانند نگهداری کیف پول یا مدیریت نقدینگی باشد.

توضیح قابل قبول دیگر این است که یک سرمایه گذار بزرگ یا گروهی از سرمایه گذاران به صورت استراتژیک XRP را برای به دست آوردن ارزش بلندمدت انباشته کرده اند. این می تواند توسط ویژگی های آینده مانند AMM در XRP Ledger و مشارکت های بالقوه ای که می تواند سودمندی و ارزش XRP را افزایش دهد تحریک شود.

در هر صورت، ناظران و شرکت‌کنندگان در اکوسیستم XRP به نظارت دقیق تحولات ادامه می‌دهند و به دنبال سرنخ‌ها و بینش‌هایی در مورد اهداف پشت این معاملات هستند، خواه انباشت استراتژیک، فعالیت نهنگ‌ها یا ذخایر ارز خارجی را نشان دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا