اخبار ارز دیجیتال

نهنگ اسرارآمیز شیبا اینو ۲.۷ میلیون دلار بر روی SHIB و وسایل اضافی غافلگیر کرد

در تحولی شگفت‌انگیز در رالی اخیر در بازار کریپتو، یک سرمایه‌گذار مرموز ظهور کرد و امروز با خرید غیرمنتظره بیش از ۲۳۷.۸۶۹ میلیارد توکن Shiba Inu (SHIB) که همزمان با عملکرد قیمتی امیدوارکننده این ارز دیجیتال محبوب بود، موجی را به راه انداخت.

داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که این سرمایه‌گذار مرموز، که هویتش راز باقی مانده است، به سرعت در حال بالا رفتن از نردبان برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین خریداران SHIB امروزی است. چیزی که این رویداد را متفاوت می کند، نه تنها مقدار خیره کننده پولی است که SHIB به دست آورد، بلکه اقدامات جالبی است که پس از آن انجام شد.

پس از جمع آوری توکن های Shiba Inu به ارزش تقریبی ۲.۳۱ میلیون دلار، سرمایه گذار ۱۰۱۸۴۴ توکن FTX (FTT) معادل ۳۲۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. علاوه بر این، کیف پول مرموز ۱۵۱۲ اتریوم (ETH) با ارزش بازار ۳.۸۳ میلیون دلار دریافت کرد.

منبع: اسکن اتر

تهاجم نهنگ

اما این فعالیت عجیب پیرامون توکن‌های شیبا اینو، یک موقعیت مجزا نیست. Etherscan گزارش می دهد که در مجموع پنج آدرس ناشناخته، از جمله نهنگ فوق الذکر، در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۸۰۷ تریلیون SHIB جمع آوری کرده اند که در مجموع تقریباً ۵۷.۱۴ میلیون نفر است.

بزرگترین این آدرس ها با کد “0xC79” اکثریت SHIB 4.285 تریلیون، معادل ۴۱.۶۶ میلیون دلار را به خود اختصاص داد. منشاء این توکن ها به انتقال اخیر از Coinbase Prime Custody برمی گردد.

در حالی که جامعه کریپتو مملو از حدس و گمان است، هویت و دلیل واقعی این تراکنش‌های مرموز همچنان نامشخص است. مقیاس بی‌سابقه این خریدها، همراه با تنوع حیرت‌انگیز توکن‌های به‌دست‌آمده، لحن جذابی را به روایت ادامه‌دار تکامل بازار کریپتو اضافه می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا