🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ مرموز شیبا اینو در میان افزایش قیمت SHIB به تریلیونر رسید

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک تحول مخفی اما مهم در جامعه SHIB پدیدار شده است. فردی ناشناس اخیراً به مقام تریلیونر دست یافته است. شیبا اینو زیست بوم. اسکن اتر داده‌ها تأیید می‌کنند که این رقم مرموز یک نمونه کار مهم را تشکیل می‌دهد که اکنون بالغ بر ۱.۱۴ تریلیون توکن SHIB با ارزش تخمینی ۱۰.۶۶ میلیون دلار است.

آخرین جریان توکن شامل ۲۰۰ میلیارد SHIB، تقریباً ۲۰ ساعت پیش از صرافی معروف Binance به کیف پول افراد منتقل شد و موقعیت آنها در بازار را بیشتر تثبیت کرد.

""
منبع: اسکن اتر

همزمان با این خرید مهم قیمت شیبا اینو حدود ۲ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در بیش از دو هفته رسید. این ارتباط بین معاملات نهنگ و واکنش بازار بر تأثیر سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ بر پویایی قیمت ارزهای دیجیتال تأکید می کند.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

افزایش فعالیت در بین نهنگ ها با افزایش قابل توجه انتقال در مقیاس بزرگ نشان می دهد که تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰۰ درصد افزایش یافته است. این افزایش به مجموع حجم ۵.۶۸ تریلیون منجر شد STR مبادله توکن ها نشان دهنده علاقه و مشارکت رو به رشد سرمایه گذاران در بازار شیبا اینو است.

پیامدهای این تحولات فراتر از پویایی بازار است و به عنوان یک شاخص قابل توجه از روند در محیط شیبا اینو عمل می کند. از آنجایی که سرمایه گذاران و تحلیلگران از نزدیک اقدامات شخصیت های با نفوذی مانند این تریلیونر مرموز را رصد می کنند، تعامل بین تراکنش های زنجیره ای و حرکات قیمت همچنان توجه را به خود جلب می کند و دیدگاه هایی را در مورد روند آینده شیبا اینو و پیامدهای گسترده تر آن در فضای رمزنگاری شکل می دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا