اخبار ارز دیجیتال

اتهامات مرموز اولین سپرده پس از اعلام خروج توکن بایننس از فهرست منتشر شد

کاربران در ابتدا بازگرداندن مطالبات سپرده Mithril را تا زمانی که اسناد اصلی فهرست بایننس فاش شد و سوالات بیشتری مطرح شد، بررسی کردند.

در ۱۵ دسامبر، صرافی ارزهای دیجیتال Binance شامل توکن استاندارد هشرات بیت کوین (BTCST) Mithril (MITH) Tribe (TRIBE) Auger (REP) (BTCST) شد.

اندکی پس از اعلام، حساب توییتر پروتکل غیرمتمرکز رسانه های اجتماعی Mithril در زمان انتشار، دارای ارزش بازار نمادین کمتر از ۱۰ میلیون دلار بود. ارسال شده بیانیه زیر:

«امروز، بایننس اعلام کرد که MITH را از فهرست حذف خواهد کرد. به عنوان بخشی از فهرست MITH، بایننس ۲۰۰۰۰۰ BNB درخواست کرد. [$۵۲.۷ million at the time of publication but $1.916 million at the time of initial MITH listing] سپرده برگشت داده نمی شود. از طرف جامعه Mithril، از @cz_binance می‌خواهم که این سپرده را برگرداند و Mithril را به کار خود ادامه دهد. ”

در ابتدا، کاربران حساب توییتر Mithril را که تقریباً دو سال غیرفعال بود، با آخرین پست در ۷ ژانویه ۲۰۲۱ بررسی کردند. در زمان انتشار، وب سایت رسمی پروژه به صورت آفلاین مشاهده می شود.

با این حال، به نظر می رسد که این مشکل پیچیده تر از آنچه در ابتدا درک می شد باشد. این صرافی در سند فهرست بندی جدیدی که توسط Binance در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شد، بیان کرد:

بایننس تجارت جفت های معاملاتی MITH/BTC و MITH/BNB را در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ ساعت ۲ بعد از ظهر UTC آغاز خواهد کرد. کاربران می توانند برای آماده شدن برای معامله، MITH را واریز کنند. دندان های تیم Mithril، ۲۰۰۰۰ BNB اهدا کنید به عنوان تشکر از این لیست، همین مبلغ را به بنیاد خیریه بلاک چین اهدا خواهیم کرد.

کوین تلگراف قبلاً گزارش داده بود که در سال ۲۰۱۹، بایننس به دنبال غرامت از یک پروژه ارزهای دیجیتال تازه فهرست شده بود، که صرافی آن را به عنوان «کارمزد فهرست» رد کرد. سیاست فوق از آن زمان تغییر کرده است.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با بایننس تماس گرفت اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد. این یک داستان در حال توسعه است و بر این اساس به روز خواهد شد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا