اخبار ارز دیجیتال

غول اسرارآمیز ۲۹۳ میلیارد شیبا اینو (SHIB) را در حرکت غافلگیرکننده گرفت

یک نهنگ بزرگ ناشناخته در ۲۴ ساعت گذشته در صحنه شیبا اینو ظاهر شد. طبق Etherscan، تقریباً ۱۴ ساعت پیش آدرس “0xEa74” بیش از ۲۹۳ میلیارد Shiba Inu (SHIB) (معادل ۲.۸۴ میلیون دلار) از آدرس “0x5aA” دریافت کرد. آدرس گیرنده جدید است، هیچ تراکنش قبلی انجام نشده است و هیچ دارایی دیگری به جز SHIB در آن وجود ندارد.

این که آیا انتقال توکن های شیبا اینو به این کیف پول یک حرکت استراتژیک توسط یک بازیگر اصلی ناشناس است یا چیز دیگری پشت آن است، با دنبال کردن این آدرس در روزهای آینده مشخص خواهد شد. اما در نتیجه، هیچ کیف پول دیگری در ۲۴ ساعت گذشته شاهد ورود SHIB بزرگتر از این کیف پول نبوده است.

منبع: اسکن اتر

اما این نهنگ تنها در علاقه او به SHIB نیست. بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، حجم معاملات این ارز رمزپایه محبوب الهام گرفته از میم ها در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۹.۵ درصد افزایش یافت و به ۱۲۰.۶۶ میلیون دلار رسید. این همچنین نشان دهنده افزایش علاقه فعالان بازار به معاملات SHIB است. این به معنای افزایش جریان نقدینگی به بازار و افزایش نوسانات است.

همانطور که جامعه به تجزیه و تحلیل این هجوم غیرمنتظره توکن های SHIB ادامه می دهد، سوالات در مورد پیامدهای بالقوه آن و هویت موجودیت پشت آن نیز افزایش می یابد. با آشکار شدن وضعیت، صاحبان Shiba Inu تحولات را از نزدیک دنبال می‌کنند و مشتاقند در مورد دلایل ایجاد چنین فعالیت قابل توجهی و تأثیر بالقوه آن بر پویایی رمزارز محبوب الهام گرفته از میم‌ها بیاموزند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا