اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های مرموز بیت کوین ۹۱۰ میلیون دلار بیت کوین به موسسه کوین بیس فرستادند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ردیاب پیشرو ارزهای دیجیتال Whale Alert چهار انتقال عظیم بیت کوین را از کیف پول های رمزنگاری ناشناس به موسسه کوین بیس شناسایی کرده است.

در همین حال، ۱۳ انتقال کوچک BTC برای برداشت ۱۹۱۶۱ بیت کوین به آدرس های ناشناخته، از جمله چندین کیف پول بیت کوین جدید انجام شد.

۲۱۶۸۱ بیت کوین به موسسه کوین بیس سپرده شد. ۱۹۱۶۱ بیت کوین برداشت شده است

کارآگاه بلاک چین چهار انتقال شگفت‌انگیز از کیف پول‌های ارزهای دیجیتال ناشناخته به موسسه کوین‌بیس را شناسایی کرد که شامل ۹۷۸۳، ۱۱۰۰، ۳۰۰۰ و ۷۷۹۸ بیت‌کوین بود. ارزش کل این نقل و انتقالات در فیات بیش از ۹۰۹ میلیون دلار است.

کوین بیس نهادی پلتفرمی است که توسط صرافی کوین بیس اداره می شود و یک پلتفرم نگهبانی و معاملاتی پیشرفته را با خدمات اصلی ارائه شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال پیشرو فوق الذکر ترکیب می کند.

با این حال، پلت فرم نظارت Whale Alert همچنین ۱۳ تراکنش را ثبت کرد که در مجموع ۱۹۱۶۱ بیت کوین را از این پلت فرم پریمیوم منتقل کردند. قطعاتی که هر کدام بین ۱۲۰۰ تا ۱۴۷۹ بیت کوین را به کیف پول های ارزهای دیجیتال ناشناس حمل می کنند. برخی از این کیف پول ها توسط Whale Alert به عنوان جدید برچسب گذاری شدند.

Grayscale به فروش BTC ادامه می دهد

اکنون، در حالی که بیت‌کوین ارز دیجیتال پیشرو در جهان تلاش می‌کند تا بالای سطح ۴۱۰۰۰ دلار باقی بماند و حرکاتی انجام دهد که نوسانات بالایی را نشان می‌دهد، نهنگ‌های کریپتو از این فراز و نشیب‌ها برای انجام معاملات سودآور استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، Grayscale به فروش بیت کوین با ارسال آن به صرافی های متمرکز ادامه می دهد و مشتریانش همچنان به خروج بیت کوین تراست (GBTC) ادامه می دهند. بر اساس آخرین داده‌های ارائه شده توسط کالین وو، وبلاگ‌نویس و روزنامه‌نگار کریپتو چین در روز پنجشنبه، صندوق ETF بیت‌کوین Grayscale با خروجی ۶۷۱ میلیون دلاری بیت‌کوین با گردش مالی کل روزانه ۶۵۶ میلیون دلار مواجه است.

این بزرگترین خروجی خالص از ETF بیت کوین در یک روز بود. تاکنون، مجموع خروجی‌های بیت کوین تراست Grayscale از ارزش بیت کوین ۵.۴۶ میلیارد دلار فراتر رفته است. این صندوق هنوز ۲۰ میلیارد دلار بیت کوین دارد.

قیمت بیت کوین به بالای ۴۲۰۰۰ دلار رسید

روز جمعه، بیت کوین چندین شمع سبز چاپ کرد تا یک بار دیگر به بالای سطح ۴۲۰۰۰ دلار برسد و ۵.۶۷ درصد افزایش یابد. با این حال، این کاهش اندک ۱.۵۶ درصدی را دنبال کرد و بیت کوین را پایین آورد.

با این حال، ارز دیجیتال پرچمدار بسیار بالاتر از سطح ۴۱۰۰۰ دلار باقی می ماند و در زمان نگارش این مقاله به ۴۱۵۴۴ دلار تغییر می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا