اخبار ارز دیجیتال

نقل و انتقال مرموز ۶۲ میلیون دلاری بیت کوین کش (BCH) گمانه زنی ها را برانگیخت، در اینجا دلیل آن است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین کش (BCH)، فورک بیت کوین (BTC) در سال ۲۰۱۷، شاهد انتقال اسرارآمیز و عظیم ۲۳۵۳۰۰ BCH به ارزش تقریبی ۶۲.۳۸ میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله، از یک کیف پول ناشناخته به یک کیف پول ناشناخته دیگر بود.

تراکنش توسط ردیاب داده رمزنگاری گزارش شده است هشدار نهنگمنبع و مقصد وجوه ناشناخته است، که باعث ایجاد حدس و گمان و کنجکاوی در جامعه رمزنگاری شده است.

اگرچه علت دقیق آن نامشخص است، سناریوهای مختلفی ممکن است امکان پذیر باشد. یک نهنگ یا دارنده بزرگ BCH ممکن است تصمیم گرفته باشد وجوه خود را به یک کیف پول جدید منتقل کند. این تراکنش همچنین می تواند یک تراکنش خارج از بورس (OTC) باشد که خارج از یک صرافی ارز دیجیتال انجام می شود. علاوه بر این، یک نهنگ ممکن است قبل از رویداد مورد انتظار نصف شدن، سرمایه خود را جابجا کرده باشد.

دلیل این انتقال هر چه که باشد، بدیهی است که توجه و علاقه زیادی را از سوی جامعه ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است.

قیمت BCH از زمان رسیدن به اوج ۲۹۳.۶۸ دلار در ۱۴ فوریه در محدوده ای در نوسان بوده است. در زمان نگارش این مقاله، BCH با ۱.۵ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۶۳ دلار معامله می شد و ارزش بازار آن ۵.۱۷۴ میلیارد دلار بود. این ارز دیجیتال بیستمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

شمارش معکوس برای نصف شدن بیت کوین کش در ۳۸ روز آینده

نصف شدن بلاک هر چهار سال یا هر ۲۱۰۰۰۰ بلاک در بلاک چین بیت کوین کش اتفاق می افتد. پاداش بلوک فعلی ۶.۲۵ BCH است، پاداش بلوک بعدی ۳۱۲۵ BCH است. این امر نرخ تولید بیت کوین کش را کاهش می دهد. نصف شدن در کد بیت کوین کش برنامه ریزی و برنامه ریزی شده است.

بر اساس پلتفرم تحلیلی OKLink، نصف شدن بعدی بیت کوین کش به احتمال زیاد در ۵ آوریل ۲۰۲۴ رخ خواهد داد. در زمان نگارش این مقاله، شمارش معکوس فعلی ۳۸ روز و ۲۲ ساعت است. در حال حاضر ۵۶۰۵ بلوک برای این رویداد باقی مانده است.

بیت کوین کش کل عرضه را به ۲۱ میلیون BCH محدود می کند و تضمین می کند که هیچ پول اضافی فراتر از این حد ایجاد نمی شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۱ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا