🚨 اخبار ارز دیجیتال

حرکت مرموز ۳۰۰ میلیون XRP از بایننس Speculation

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

انتقال مرموز ۳۰۰ میلیون توکن XRP از بایننس، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، طوفانی از گمانه‌زنی‌ها را به راه انداخته است زیرا جامعه ارزهای دیجیتال تلاش می‌کند راز پشت این تراکنش را کشف کند.

ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ گزارش شده است که “۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ XRP (187،۱۳۴،۶۸۶ دلار) از بایننس به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.”

این تراکنش که در ساعت ۸:۵۲ UTC در روز جمعه، ۸ مارس در بلاک چین ریپل انجام شد، تنها ۰.۰۰۰۰۱ XRP هزینه داشت. نکته جالب این است که انتقال از آدرسی با برچسب Binance به کیف پول XRP ناشناخته انجام شده است.

انتقال ۳۰۰ میلیون XRP تنها تراکنش بزرگی نیست که در ۲۴ ساعت گذشته مربوط به ارز دیجیتال است. Whale Alert همچنین سایر حرکات XRP را بین کیف پول ها و صرافی های مختلف از جمله Bitstamp و Bitso شناسایی کرد.

در کنار ذخیره عظیم ۳۰۰ میلیون XRP، انبوهی از تراکنش ها نیز قابل مشاهده است: Whale Alert پنج تراکنش از ۱۸.۳۴ میلیون XRP تا ۱۸.۹۱ میلیون XRP (به ارزش بیش از ۱۱ میلیون دلار) از بایننس تا کیف پول های ناشناخته را در ۲۴ ساعت گذشته گزارش کرد.

در یک تراکنش جداگانه، ۲۴,۲۰۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۵,۳۴۹,۱۵۲ دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitso منتقل شد. ۲۲,۷۰۰,۰۰۰ XRP دیگر به ارزش ۱۴,۴۱۹,۶۷۶ دلار از یک کیف پول ناشناس به Bitstamp ارسال شد.

در حالی که دلایل دقیق نقل و انتقالات مشخص نیست، گمانه زنی های زیادی در مورد هدف و مقصد توکن های منتقل شده وجود دارد.

انتقال XRP از بایننس ممکن است بخشی از فعالیت های عملیاتی معمول بایننس، مانند نگهداری کیف پول باشد. در اوایل هفته، بایننس تعمیر و نگهداری کیف پول را برای شبکه های BTC و ETH انجام داد و به کاربران در مورد انتقال دارایی در مقیاس بزرگ به آدرس های دیگر هشدار داد. همچنین تاکید شد که ممکن است انتقال به آدرس جدید صورت گیرد که نباید به عنوان یک خروج تلقی شود.

حتی اگر اینطور نباشد، دلایل دیگر می تواند یک حرکت استراتژیک توسط یک سرمایه گذار نهادی بزرگ یا نهنگی باشد که به دنبال استفاده از فرصت های بازار یا ایجاد تعادل مجدد در سبد سهام خود است.

بر اساس گزارش CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲۷ درصد افزایش یافته و به ۰.۶۲۷ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا