🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل MyEtherWallet در مورد آینده خود مدیریت رمزارز بحث می کند

مواظب قسمت سوم Hashing It Out باشید، جایی که Elisha Owusu Akyaw از Cointelegraph در مورد آینده کیف پول‌های رمزنگاری غیرقانونی با کوسالا همچاندرا، مدیرعامل MyEtherWallet بحث می‌کند.

در سومین قسمت از مجموعه پادکست Hashing It Out ما، Elisha Owusu Akyaw از Cointelegraph در مورد آینده کیف پول‌های رمزنگاری غیرقانونی با کوسالا همچاندرا، مدیرعامل MyEtherWallet بحث می‌کند.

مشکل اخیر با پلتفرم‌های متمرکز، برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را مورد توجه قرار داده است، به طوری که خود حضانت به یک روند اصلی تبدیل شده است که در آن کاربران وجوه خود را کاملاً تحت مسئولیت خود قرار می‌دهند.

MyEtherWallet یکی از قدیمی ترین کیف پول های غیر حافظی است که بر روی بلاک چین اتریوم متمرکز شده است. به گفته Kosala Hemachandra، این کیف پول تنها دو هفته پس از راه اندازی شبکه اصلی اتریوم فعال شد. مدیر عامل MyEtherWallet توضیح می دهد که تصمیم به ایجاد یک کیف پول غیرمتمرکز گرفت زیرا معتقد بود این تنها راه مناسب برای تعامل با فناوری بلاک چین است.

“بلاک چین ذاتاً یک راه حل غیرمتمرکز است. چرا باید یک محصول متمرکز ایجاد کنیم؟ این کار تمام هدف استفاده از بلاک چین را شکست می دهد.”

Hemachandra توضیح داد که MyEtherWallet به عنوان یک پروژه سرگرمی شروع شد و از آنجایی که هیچ نمونه ای برای بررسی در طول توسعه وجود نداشت، تقاضای بیشتری پیدا کرد. یک توسعه دهنده مجبور شد یک کتابخانه جدید اتریوم در جاوا اسکریپت بنویسد.

دلیلی که تیم برای کد منبع باز انتخاب کرد، نیاز به ایجاد پایه ای برای یک پایگاه کد بود که بتواند رشد چشم انداز اتریوم را تسریع بخشد. علاوه بر این، ماهیت منبع باز کد به پلت فرم اجازه می دهد تا به پایگاه کد نگاه کند تا از آسیب پذیری های احتمالی جلوگیری کند.

علیرغم افزایش رقابت، MyEtherWallet بیش از ۳ میلیون کاربر ماهانه دارد که عمدتاً از ایالات متحده و ژاپن هستند. کیف پول های غیرمتمرکز برای عقب افتادن با کسانی مانند MetaMask، پشتیبانی از شبکه های بلاک چین بیشتری را اضافه کرده اند و اخیراً یک افزونه مرورگر چند زنجیره ای راه اندازی کرده اند. Hemachandra همچنین خاطرنشان کرد که در دو هفته اول حماسه FTX بسیاری از کاربران جدید به دنبال جایگزین غیرمتمرکز برای ذخیره ارزهای دیجیتال خود هستند.

مرتبط: معامله گران کریپتو از نرسیدن به صدر بازار صعودی پشیمان هستند

در رابطه با روندهای صنعت، Hemachandra گفت که MyEtherWallet هنوز برنامه‌ای برای انتشار ایردراپ برای کاربران انجام نداده است، علی‌رغم شایعات فراوان مبنی بر اینکه برخی از رقبای آن به زودی توکن‌های خود را منتشر خواهند کرد. به گفته مدیر عامل MyEtherWallet، در حال حاضر هیچ مورد استفاده ای از توکن های منتشر شده توسط اپلیکیشن کیف پول مشاهده نمی کنیم.

در این قسمت الیشا و همچاندرا نیز حضور دارند:

  • ویژگی های جدید کیف پول های غیرمتمرکز
  • محبوبیت اکوسیستم اتریوم و پلت فرم لایه ۲.
  • آینده چند زنجیره ای در اکوسیستم بلاک چین.

Hashing It Out سری جدید پادکست کوین تلگراف است که نوآوری ها و داستان های مهم در صنعت بلاک چین را پوشش می دهد و شامل مصاحبه هایی با رهبران فکری در این زمینه است که توسط Elisha Owusu Akyaw (GhCryptoGuy) میزبانی می شود.

برای گفتگو با Kosala Hemachandra، به قسمت کامل Hashing It Out در صفحه جدید پادکست Cointelegraph یا در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا Amazon Music گوش دهید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا