اخبار ارز دیجیتال

خالق سیاره میمون جهش یافته در نیویورک به خاطر ۲.۹ میلیون دلار کلاهبرداری NFT دستگیر شد

توسعه‌دهنده کلکسیون قایق‌رانی باشگاه میمون جهش‌یافته اعتراف کرده است که پس از ادعای «کلاهبرداری» ۲.۹ میلیون دلاری از سرمایه‌گذاران، ماشه را کشیده است.

خالق سیاره میمون جهش یافته، مجموعه ای از ناک آف های باشگاه قایق بادبانی میمون جهش یافته، در نیویورک دستگیر و به «کلاهبرداری» از سرمایه گذاران ۲.۹ میلیون دلاری در یک «طرح راگ pull» متهم شده است.

این دستگیری در ۴ ژانویه در فرودگاه بین‌المللی جان اف نیویورک انجام شد، جایی که افسر امنیت داخلی ایوان جی آرولو گفت: «اورلین میشل» تبعه فرانسوی طرحی را اجرا کرد و «به خاطر او» حدود ۳ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران سرقت کرد. ” برای استفاده شخصی.»

“خریداران سیاره میمون جهش یافته NFT فکر می کردند که در حال سرمایه گذاری در یک مجموعه جدید مرسوم هستند، اما فریب خوردند و هیچ یک از سود وعده داده شده را دریافت نکردند.”

توماس فتروسو، نماینده خدمات درآمد داخلی نیز در یک بیانیه مطبوعاتی وزارت دادگستری نقل شده است که می‌گوید: «میشل، از جمله موارد دیگر، هدایا، توکن‌ها با قابلیت سهام‌داری و مجموعه‌های کالایی را برای گمراه کردن سرمایه‌گذاران به اشتباه معرفی کرد. هنگامی که NFT فروخته شد، ما آن را تامین می کنیم.

بر اساس این بیانیه، فهمیده شد که میشل از طریق یک چت در رسانه های اجتماعی به جامعه اعتراف کرده است که فرش را با این جمله کشید: “ما قرار نبود فرش را زمین بگذاریم، اما جامعه خیلی سمی شد.” اینجا.

این مجموعه از مجموعه محبوب NFT Yacht Club Mutant Ape تشکیل شده است که از ۶۷۹۷ NFT ذخیره شده در بلاک چین اتریوم تشکیل شده است و فروش هایی به ارزش ۵۶۷ اتر (ETH) را ثبت کرده است. از زمان عرضه آن در سال، میانگین قیمت ها و فروش کاهش یافته است. ۲۰۲۲.

فروش مجموعه NFT Planet Mutant Ape.منبع: دریای آزاد

پس از دستگیری، صاحب این مجموعه در توییتر خود را همراهی کرد و خاطرنشان کرد که جیمز تلاش کرده است که خروج خود را به دلیل عدم فعالیت خود دلیل بدبینی روزافزون جامعه بداند. ما داستان هایی را به اشتراک می گذاریم.

این پروژه از آن زمان توسط یک جامعه تحت رهبری یک کاربر با نام مستعار HTMadge در تلاش برای زنده کردن این پروژه است.

اسکرین شات از بحث بین اعضای انجمن. منبع: Discord.

طبق گزارش ۲۱ دسامبر DappRadar، کشش تاخیر (نوعی کلاهبرداری خروج که در آن سازندگان پروژه به طور ناگهانی نقدینگی را از پلتفرم‌های خود استخراج می‌کنند) با ۱۱۹ حادثه، رایج‌ترین نوع حمله تا سال ۲۰۲۲ خواهد بود. . .

مربوط: Magic Eden پس از فروش NFT های جعلی توسط اکسپلویت به کاربران بازپرداخت می کند

اینفلوئنسر محبوب و ستاره سابق فیلم بزرگسالان، لانا رودز، پس از اینکه طبق گزارش‌ها، ۱.۵ میلیون دلار از فروش پروژه NFT خود را که از فوریه ۲۰۲۲ کمتر از ۱ ETH فروخته است، برداشته است، در آستانه غوغای بزرگ ۲۰۲۲ است. در سال ۲۰۲۲ منتشر شد.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا