اخبار ارز دیجیتال

چندین دعوی حقوقی Silvergate در مورد وابستگی ادعایی FTX توسط قاضی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شاکیانی که به دنبال خسارت ناشی از سقوط سیلورگیت هستند، در دعاوی مربوطه خود به نیروهای خود پیوسته اند.

یک قاضی کالیفرنیا سه شکایت سرمایه‌گذار علیه بانک ورشکسته سیلورگیت، از جمله صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX را حل و فصل کرده است.

در ۱۹ آوریل، ژاکلین اسکات کوری، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا، حکم به ادغام این سه پرونده داد. هر کدام سیلورگیت را به تسهیل رفتار نادرست سرمایه گذاران توسط صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال FTX متهم کرده اند.

سه شکایت علیه Silvergate توسط چهار سرمایه گذار سابق تشکیل شده است. طبق گزارش ۱۹ آوریل Law360، این پرونده جدا از سایر دعاوی فدرال علیه FTX و موسس آن سام بنکمن-فرید خواهد بود، اما با توافق متقابل طرفین دعوی ادغام خواهد شد.

دستور گفت:

“از آنجایی که دعوای سیلورگیت از متهمان عادی نام می برد، از همان روند رفتاری ادعایی ناشی می شود، و دلایل متداخل دعوی را عنوان می کند که اقدامات سیلورگیت واجد شرایط ادغام هستند، به سوالات رایج حقوقی و واقعی پرداخته می شود.”

Matson Magleby، Golam Sakline، Nicole Keane و Sonam Bhatia سه شکایت در ماه فوریه ارائه کردند.

شاکیان ادعا می کنند که سیلورگیت به سوء رفتار FTX کمک کرده است. اقدامات شامل پردازش انتقال غیرقانونی وجوه مشتریان FTX به شرکت تجاری خواهر Alameda Research بود.

سیلورگیت در اوایل ماه مارس پس از عملیات بانکی، برنامه‌های خود را برای «تحلیل داوطلبانه» دارایی‌ها و توقف فعالیت‌ها فاش کرد. علاوه بر این، این بانک در ماه ژانویه با شکایت دسته جمعی به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار مورد ضربه قرار گرفت.

FTX نوامبر گذشته اعلام ورشکستگی کرد و سقوط آن و در نتیجه سقوط بازار کریپتو مشکلات نقدینگی را برای Silvergate ایجاد کرد.

مربوط: سقوط Silvergate برای ارزهای دیجیتال چه معنایی دارد؟

در یک تحول مرتبط، تنظیم‌کننده‌های مالی ایالت نیویورک می‌گویند که ورشکستگی Signature Bank ناشی از خروج پایگاه گسترده سپرده‌گذاران آن در بخش‌های تجاری است، نه ارزهای دیجیتال.

این بانک امضاکننده دوستدار رمزنگاری در ماه مارس توسط رگولاتورهای فدرال توقیف شد.

در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در مورد استیبل کوین ها در ۱۸ آوریل، آدریان هریس، مدیر بخش خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS) گفت: “این تصور اشتباه است که ورشکستگی بانک های پذیره نویسی مربوط به رمزنگاری بوده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ در ۱۹ آوریل، او گفت که سپرده گذاران، از جمله فروشندگان عمده فروشی مواد غذایی، معتمدین، حساب های امانی و شرکت های حقوقی، بانک را ترک کردند و باعث فرار شدند.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا