🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول چند زنجیره ای Exodus درآمد ۱۲.۴ میلیون دلاری، سود خالص ۱.۹ میلیون دلاری را در سه ماهه دوم منتشر کرد.

در سه ماهه منتهی به ۳۰ ژوئن، درآمد Exodus نسبت به سال قبل ۴ درصد کاهش یافت، اما کاهش ۶ درصدی هزینه عملکرد را افزایش داد.

کیف پول چند زنجیره ای Exodus نتایج مالی سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ خود را اعلام کرد و درآمدی معادل ۱۲.۴ میلیون دلار را نشان داد که نسبت به سال گذشته ۴ درصد کاهش داشته است. سود خالص به ۱.۹ میلیون دلار رسید.

بر اساس Exodus، کسب و کار تجمیع مبادلات شرکت، بخش عمده ای از کل درآمد آن در سه ماهه را به خود اختصاص داده است که در مجموع ۱۱.۶ میلیون دلار بوده است. درآمد داخلی فیات از سال ۲۰۲۲ با ۲۲۰ درصد افزایش به ۵۶۱۰۰۰ دلار رسید. حجم معاملات برای ارائه دهندگان صرافی در سه ماهه دوم ۵۹۱.۵ میلیون دلار بود که ۱۲ درصد نسبت به سه ماهه دوم ۲۰۲۲ کاهش داشت. بیشترین دارایی های معامله شده در این سه ماهه بیت کوین (BTC)، تتر (USDT) و اتر (ETH) به ترتیب با ۲۷، ۱۶ و ۱۲ درصد حجم بوده است.

Exodus از هزینه های یکپارچه سازی API که از اشخاص ثالث دریافت می شود درآمد کسب می کند. با این حال، کاربران فعال ماهانه در سه ماهه دوم با ۶ درصد کاهش به ۷۷۲۸۳۹ نفر از ۸۱۷۹۷۲ سال گذشته رسید.

نگهداری وجه نقد و دارایی دیجیتال Exodus.منبع: Exodus

علیرغم درآمدهای کمتر، عملکرد Exodus در سه ماهه دوم به ۷.۱ میلیون دلار با ۶ درصد صرفه جویی در هزینه سالانه بهبود یافت. این شرکت گفت که کاهش تعداد کارمندان و کاهش هزینه‌های زیرساخت ابری به صرفه‌جویی در هزینه کمک کرده است، و گفت: «از ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳، تیم Exodus تقریباً ۱۹۵ معادل تمام وقت خواهد داشت و از ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲، ۲۹۰ نفر کاهش یافته است. مردم” وی افزود.

در میان بازار نزولی، Exodus همچنین سهمیه های اداری و بازاریابی را تا ۶۵ درصد در سه ماهه کاهش داد که منجر به هزینه ۴ میلیون دلاری شد. کل هزینه های اداری ۳۲.۲ درصد از درآمد شرکت را تشکیل می دهد که نسبت به ۸۷.۱ درصد در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ کاهش قابل توجهی دارد.

از ۳۰ ژوئن، Exodus دارای ۵۵ میلیون دلار پول نقد، معادل های نقدی، اسناد خزانه داری ایالات متحده و ۴۶.۲ میلیون دلار بیت کوین با بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین در خزانه خود است. این شرکت ادعا می کند که یکی از معدود شرکت های فهرست شده است.

در میان پیشرفت‌های اصلی خود در این سه‌ماهه، این شرکت یکپارچه‌سازی با Robinhood Connect را ارائه کرد که به کاربران اجازه می‌داد تا از طریق پول نقد Robinhood و به اصطلاح قدرت خرید، ارزهای دیجیتال را در Exodus خریداری و نگهداری کنند. علاوه بر Matic، Exodus پشتیبانی کامل از Arbitrum و Optimism را نیز اضافه کرده است.

جی پی ریچاردسون، مدیرعامل و موسس شرکت Exodus، گفت: «بنابراین گام بعدی برای Exodus این است که فناوری خود را که اغلب به عنوان کیف پول به عنوان سرویس یا زیرساخت به عنوان سرویس از آن یاد می‌شود، به شرکت‌های دیگر بیاوریم.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح ۳ امتیازی برای موفقیت

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا