🚨 اخبار ارز دیجیتال

توکن Multichain به دلیل تاخیر در ارتقاء Backend 30 درصد سقوط می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با وجود کاهش قابل توجه قیمت توکن، TVL پروتکل MULTI نسبتاً بدون تغییر در ۱.۶ میلیارد دلار باقی ماند.

در ۲۴ می، قیمت توکن پروتکل Multichain روتر زنجیره ای متقابل (MULTI) 30 درصد در ۲۴ ساعت کاهش یافت و در زمان انتشار ۴.۹۷ دلار معامله شد.

این فروش توسط کاربرانی آغاز شد که گزارش دادند وجوه چند زنجیره ای دریافت نمی شود زیرا ارتقاء گره های پشتیبان “بیش از حد انتظار طول می کشد”. یکی از مدیران کانال Multichain Discord نوشت:

“برخی از مسیرها (Kava، zkSync، Polygon zkEVM) به طور موقت به حالت تعلیق درآمده اند، اما بیشتر مسیرها به طور عادی کار می کنند. همه تراکنش های آسیب دیده پس از تکمیل ارتقا خواهند رسید. ما صمیمانه از ناراحتی پیش آمده پوزش می خواهیم.”

در همان زمان، ظاهراً آدرس کیف پول به بنیاد توسعه‌دهنده بلاک چین لایه ۱ Fantom Foundation مرتبط بود. حذف شد ۴۴۹۷۴۰ MULTI (2.4 میلیون دلار) از نقدینگی صرافی غیرمتمرکز SushiSwap. به نظر می رسد شایعات نیز باعث کاهش قیمت شده است.و توییت این مقاله از زمان انتشار بیش از ۳۰۰۰۰۰ بار مشاهده شده است و یکی از کاربران نوشته است: “شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه یک تیم چند زنجیره ای توسط پلیس چین دستگیر شده است و ۱.۵ میلیارد دلار سرمایه قراردادی تحت کنترل آنها دارد.”

در همان روز، شرکت تحلیل بلاک چین Lookonchain یک جریان خروجی MULTI به ارزش حداقل ۳ میلیون دلار در ارتباط با حساب‌های پول هوشمند را گزارش کرد.

پروتکل چند زنجیره ای که در ژوئیه ۲۰۲۰ در سنگاپور تأسیس شد تا نیازهای ارتباطات بین بلاک چین را برآورده کند، از آن زمان تاکنون از ۱.۵۹ میلیارد دلار در مجموع ارزش قفل شده (TVL) فراتر رفته است و آن را تبدیل به بزرگترین ارز دیجیتال TVL کرده است که در اوایل سال ۲۰۲۲ به اوج خود ۱۰.۵ میلیارد دلار رسیده است. بازار خرس .

کوین تلگراف در دسامبر ۲۰۲۱ گزارش داد که Multichain 60 میلیون دلار در یک دور اولیه به رهبری بایننس لبز، بازوی سرمایه گذاری مخاطره آمیز صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، جمع آوری کرده است. در اوایل این ماه، Multichain متعهد شد یک صندوق اکوسیستم ۱۰۰ میلیون دلاری برای تسریع پروژه های چند زنجیره ای بومی اختصاص دهد.نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا