اخبار ارز دیجیتال

تیم چند زنجیره ای قادر به شناسایی مدیرعامل نیست، زنجیره های آسیب دیده را تعلیق می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

خدمات زنجیره ای برای Kekchain، Public Mint، DynoChain، Redlight Chain، Dexit، Ekta، HPB، Onus، Omax، Findora و Planq به حالت تعلیق درآمده است.

پروتکل متقابل زنجیره ای چند زنجیره ای به وضوح در ۳۱ مه، اعلام شد که تیم ارتباط خود را با مدیر عامل ژائو جون قطع کرده است و رهبر پروتکل در چین در میان مشکلات فنی مداوم دستگیر شد. شایعات فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد

در یک موضوع توییتری گفت: “تیم هر کاری که ممکن است برای اجرای پروتکل انجام داده است، اما ما در حال حاضر نمی‌توانیم با مدیر عامل Zhaojun تماس بگیریم تا به سرور مورد نیاز برای نگهداری دسترسی داشته باشیم.” معاملات هفته گذشته در چندین پل زنجیره ای بدون توضیح واضح به تعویق افتاد.

مطابق با در پاسخ به شایعات منتشر شده در توییتر، پلیس چین یک تیم چند زنجیره ای را دستگیر کرد و ۱.۵ میلیارد دلار از وجوه قرارداد هوشمند را ضبط کرد. کوین تلگراف با Multichain تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد. در حال حاضر، این شایعه تایید نشده باقی مانده است.

طبق توییت Multichain، برخی از پروتکل‌ها به دلیل مشکل با گره‌های Router5 که از اتصالات بین زنجیره‌ها پشتیبانی می‌کنند، تحت تأثیر قرار گرفتند. این تیم قادر به تماس با مدیر عامل نبود و بدون اجازه رسیدگی به این مشکل، خدمات بیش از ۱۰ زنجیره از جمله Kekchain، Public Mint، DynoChain، Redlight Chain، Dexit، Ekta، HPB، Onus، Omax، Findora و Planq را تعطیل کرد. مکث کرد.

تیم پروتکل گفت: «برای محافظت از منافع کاربرانمان، ما تصمیم گرفته‌ایم خدمات زنجیره‌ای متقابل مربوطه را برای زنجیره‌های آسیب‌دیده در رابط کاربری به حالت تعلیق درآوریم».

اعضای جامعه ارزهای دیجیتال به توییتر اشاره کرده‌اند که ناتوانی زنجیره‌های چندگانه برای دسترسی به سرورها و حل مشکلات، پروتکل را «گامی به عقب» از تمرکززدایی نشان می‌دهد.

در پاسخ به یک مشکل در حال انجام بدون توضیح واضح، بایننس سپرده گذاری ۱۰ توکن پل را در شبکه های بلاک چین هوشمند BNB، فانتوم، اتریوم و آوالانچ در ۲۵ می به حالت تعلیق درآورد. بنیاد فانتوم همچنین ۴۴۹۷۴۰ MULTI (2.4 میلیون دلار) را به دلیل توقف غیرقابل توضیح حذف کرد. از نقدینگی صرافی غیرمتمرکز سوشی سوآپ. شرکت تحلیلی بلاک چین Lookonchain هفته گذشته گزارش داد که ۳ میلیون دلار خروج MULTI مربوط به حساب های پول هوشمند است.

مجله: ZK Rollup “مرحله نهایی” مقیاس بندی بلاک چین است، بنیانگذار Polygon Midenنویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا