اخبار ارز دیجیتال

“آینده چند زنجیره ای بسیار روشن است” – MetaMask برای پشتیبانی از همه توکن ها از طریق Snaps

هدف Metamask با توسعه مداوم Snaps، آینده ای دوستانه چند زنجیره ای است که امکان ادغام بلاک چین و گسترش آن به خدمات مبتنی بر مرورگر را فراهم می کند.

Metamask Snaps با هدف تسهیل یک “آینده چند زنجیره ای”، خدمات کیف پول مبتنی بر اتریوم را قادر می سازد تا از بلاک چین ها و توکن های غیر بومی برای اقتصاد Web3 پشتیبانی کند.

جزئیات آخرین افزوده های در حال توسعه به اکوسیستم رو به رشد متامسک در رویداد StarkWare Sessions در تل آویو، اسرائیل در فوریه ۲۰۲۳ فاش شد. الکس ژوپیتر، مدیر ارشد محصول متامسک اسنپس، به سردبیر مجله کوین تلگراف، اندرو فنتون، فاش کرد. جزئیات در مورد هم افزایی بالقوه بلاک چین

در طول ۱۸ ماه گذشته، توسعه Snaps پس از موفقیت Metamask Swaps شتاب گرفت که قابلیت تعویض توکن را به افزونه مرورگر بومی این سرویس ارائه کرد. همانطور که مشتری توضیح داد، قابلیت همکاری در فضای بلاک چین اهمیت بیشتری پیدا می کند.

“متاماسک از لحاظ تاریخی یک کیف پول اتریوم بوده است. ما باید فراتر از آن حرکت کنیم. آینده چند زنجیره ای بسیار روشن است.”

هدف Snaps ایجاد یک اکوسیستم بدون مجوز است که در آن توسعه دهندگان می توانند Metamask را هر طور که می خواهند گسترش دهند. Jupiter می گوید به دنبال ایجاد محیطی است که در آن توسعه دهندگان بتوانند از رابط های برنامه نویسی برنامه های کاربردی مختلف (API) از بلاک چین های مختلف برای ارائه گزینه های اضافی به تجربه کیف پول اصلی کاربران استفاده کنند.

مرتبط: روباه آبی: ظهور دفای و تولد متامسک موسسه

MetaMask Snaps را به عنوان سیستمی توصیف می کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا عملکرد برنامه های افزودنی کیف پول خود را گسترش دهند. اسنپ ​​برنامه ای است که در یک محیط ایزوله اجرا می شود و به شما امکان می دهد تجربه کیف پول خود را شخصی سازی کنید.

این امکانات بسیار گسترده هستند، از جمله افزودن APIهای جدید به MetaMask، پشتیبانی از پروتکل های چند بلاک چینی، و امکان تغییر عملکرد متاماسک موجود با استفاده از APIهای خارجی. به گفته Jupiter، اسنپ باید بتواند با اکثر پروتکل های بلاک چین ادغام شود.

“از نظر فنی، امکان ترکیب همه آنها وجود دارد. قطعا موارد لبه ای وجود دارد. ما می توانیم بیت کوین را گسترش دهیم و آن را به StarkNet گسترش دهیم. باید.”

همانطور که Jupiter توضیح می دهد، MetaMask قبلا بیت کوین (BTC) Snap را ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می دهد پروتکل را از پسوند کیف پول خود دستکاری کنند. در حالی که این پیشنهاد دشوارتر از ادغام زنجیره‌های سازگار با ماشین‌های مجازی اتریوم مانند Polygon است، نتیجه نهایی یک افزونه کیف پول بسیار قابل تعامل در سراسر اکوسیستم گسترده‌تر مبتنی بر بلاک چین است.

اساساً به این معنی است که MetaMask تقریباً هسته اصلی تجربه Web3 می شود بدون اینکه نیازی به رفتن به جای دیگری باشد.

بهبود عملکرد Web3 یکی دیگر از نیروی محرکه توسعه اسنپ است. علیرغم استفاده از ابزار MetaMask برای ثبت میلیون‌ها کاربر در Web3، Jupiter می‌گوید که اقدامات ساده مانند امضای یک تراکنش همچنان می‌تواند ضعیف باشد.

مردم در دانستن اینکه آیا قراردادی را امضا می‌کنند و ایمن است یا خیر، مشکل دارند.

Jupiter معتقد است Snaps می تواند به این حوزه بپردازد و به طور بالقوه به اشخاص ثالث اجازه می دهد تا بینش تراکنش ها را ایجاد کنند و به کاربران هشدار دهند که تراکنش های مشکوک را با پیامدهای نامطلوب امضا کنند.

MetaMask Snaps در حال حاضر در نسخه توسعه دهنده MetaMask Flask موجود است. Jupiter قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۳ Snaps را در MetaMask اصلی خود ادغام کند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا