اخبار ارز دیجیتال

اعتبار دهندگان برتر کوه Gox گزینه پرداخت زودهنگام را انتخاب کنید: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به جای اینکه منتظر تمام مراحل قانونی باشند تا شهریور ماه سال جاری حقوق بستانکاران پرداخت می شود.

بزرگترین طلبکار Gox تصمیم گرفته است که پرداخت های اولیه را به بیت کوین (BTC) انجام دهد و تصمیم گرفته است تا برای پرداخت های بالاتر صبر کند.

صندوق سرمایه گذاری Mt. Gox، بزرگترین طلبکار یک صرافی منحل شده رمزارز، تصمیم گرفته است از فرصت با پرداختی کمتر اما زودتر استفاده کند تا اینکه منتظر حل و فصل همه مراحل قانونی باشد. این بدان معناست که بستانکاران به جای اینکه 9 سال دیگر صبر کنند تا پول خود را پس بگیرند تا شهریور ماه امسال پرداخت می شود.

به گفته بلومبرگ، انتخاب پرداخت زودهنگام به این معنی است که طلبکاران تنها 90 درصد از حقوق خود را دریافت می کنند، و از آنجایی که طلبکاران نیز انتخاب کرده اند که در بیت کوین پرداخت کنند، متولی باید برای پرداخت ارز فیات بپردازد. نیازی به فروش توکن برای دریافت نیست. فروش نمادین به این بزرگی می‌تواند تأثیر منفی بر بازار بیت‌کوین و حتی بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال داشته باشد، بنابراین نگرانی‌های بازار را برطرف می‌کند.

سایر طلبکاران صرافی نیز تا 10 مارس فرصت دارند تصمیم بگیرند که آیا منتظر پرداخت درصد بیشتری هستند یا آن را در اوایل سپتامبر پرداخت کنند.

مربوط: طلبکاران Mt. Gox شایعات مربوط به تخلیه گسترده بیت کوین را رد می کنند.

در 6 ژانویه، نوبواکی کوبایاشی، معتمد Mt. Gox، از طلبکاران خواست تا مراحل لازم را در یک مهلت تعیین شده تکمیل کنند و طلبکارانی که موفق به انجام این کار نشدند، نمی توانند وجوه خود را دریافت کنند. دادگاه. دفتر مرکزی ما در ژاپن است و پرداخت ها را به ین ژاپن می پذیریم.

Mt. Gox تا زمانی که در سال 2014 پس از ورشکستگی 750000 BTC مشتری و 100000 بیت کوین به سرقت رفت، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان در نظر گرفته می شد. در زمان وقوع این حادثه، وجوه فقط حدود 473 میلیون دلار ارزش داشت. با این حال، با قیمت های فعلی بازار، ارزش آن حدود 20 میلیارد دلار است.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا