اخبار ارز دیجیتال

ثبت نام بازپرداخت کوه Gox بسته شد: مراحل بعدی هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مهلت ثبت نام بازپرداخت برای افراد آسیب دیده از کوه Gox به پایان رسیده است و اکنون متولی بیانیه ای در مورد مراحل بعدی در روند بازپرداخت صادر کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال Mt. Gox و داستان بازپرداخت طلبکارانش همچنان ادامه دارد و این شرکت بیانیه جدیدی در مورد اینکه اکنون که پنجره ثبت نام بسته شده است، منتشر کرد.

در تاریخ ۷ آوریل، صرافی قدیمی بیانیه ای از نوبواکی کوبایاشی، متولی توانبخشی منتشر کرد که در آن اعلام کرد که مهلت بستانکاران برای ارائه اطلاعات بازپرداخت (روشن شدن گیرنده و نوع پرداخت) به پایان رسیده است.

“بازپرداخت پایه، بازپرداخت موقت و بازپرداخت زودهنگام یکجا” تا ۳۱ اکتبر ۲۰۲۳ انجام می شود، اما این مهلت نهایی ممکن است با مجوز دادگاه منطقه توکیو تمدید شود.

در این یادداشت همچنین آمده است که متولی “تدارکات لازم” را برای بازپرداخت انجام خواهد داد. این شامل تأیید انتخاب های بازپرداخت و به اشتراک گذاری اطلاعات با بانک ها، ارائه دهندگان انتقال وجه، صرافی های ارز دیجیتال یا سایر متولیان مربوطه است. بدهی را پس بده

به همین دلیل، در این یادداشت آمده است: «با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود بازپرداخت‌ها مدتی طول بکشد تا شروع شود».

اولین نابودی صرافی در سال ۲۰۱۴ رخ داد که پس از هک شدن که منجر به از دست دادن ۸۵۰۰۰۰ بیت کوین (BTC) شد، مجبور به تعطیلی آن شد. علیرغم فاجعه FTX در نوامبر ۲۰۲۲، مرگ Mt Gox همچنان بزرگترین سرقت رمزنگاری تمام دوران است.

تأخیرهای مداوم در وضعیت بازپرداخت وجوه به آسیب دیدگان وجود دارد. در سال ۲۰۱۸، تقریباً چهار سال بعد، یک دادگاه ژاپنی طرح جبران خسارت را تصویب کرد.

مربوط: ذخیره بیت کوین FTX برابر با Mt. Gox 840K BTC قبل از هک کردن

در مارس ۲۰۲۰، کوبایاشی سیستم جدیدی را برای طلبکاران اعلام کرد تا وجوه باقیمانده را از طریق اثبات ادعا از طریق صورت‌حساب بانکی، سوابق تراکنش و اسناد شناسایی مطالبه کنند.

آخرین مهلت برای ثبت ادعا برای اکتبر ۲۰۲۰ تعیین شده بود، اما از آن زمان به دسامبر موکول شده است. پس از دریافت همه ادعاها، مبلغ نزدیک به ۱۶ میلیارد دلار بود.

در فوریه ۲۰۲۳، صندوق سرمایه‌گذاری MtGox، بزرگترین طلبکار در این شرایط، تصمیم گرفت به جای اینکه منتظر پرداخت بزرگ‌تر باشد، گزینه پرداخت ۹۰ درصد موجودی معوق را در اوایل بیت‌کوین انتخاب کند.

مجله: قربانی کریپتو ۱ میلیارد دلاری تایلند، مهلت نهایی Mt Gox، از بین رفتن برنامه Tencent NFT: آسیا اکسپرس

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا