اخبار ارز دیجیتال

مهلت ثبت نام بازپرداخت Mt.Gox به مارس ۲۰۲۳ منتقل شد

علاوه بر این، مهلت بازپرداخت پایه، بازپرداخت زودهنگام یکجا و بازپرداخت موقت از ۳۱ جولای به ۳۰ سپتامبر منتقل شد.

طلبکاران Mt. Gox زمان بیشتری برای تصمیم گیری در مورد روش بازپرداخت و ثبت اطلاعات ذینفع خود در صرافی منحل شده ارز دیجیتال خواهند داشت.

نوبواکی کوبایاشی، سرپرست Mt. Gox در بیانیه‌ای به تاریخ ۶ ژانویه گفت که مهلت بازپرداخت ۱۰ ژانویه که قبلاً اعلام شده بود به سه مورد تمدید شده است و به “پیشرفت بستانکاران بازسازی” در این گزینه اشاره کرد. ثبت نام به عنوان دلیلی برای تغییر مهلت.

در این اطلاعیه همچنین از طلبکاران خواسته شده تا تشریفات لازم را تا مهلت جدید انجام دهند. در این به روز رسانی آمده است که طلبکاران بازپروری که در مهلت جدید انتخاب و ثبت نام خود را انجام نداده اند قادر به دریافت بازپرداخت نخواهند بود و یا در برخی موارد باید مدارکی را برای دریافت بازپرداخت به ین ژاپن به دفتر مرکزی بورس بیاورند. که این احتمال وجود دارد که ممکن است ضروری باشد.

پس از ۱۰ مارس ۲۰۲۳ (به وقت ژاپن)، متولی توانبخشی برای بازپرداخت سریع، از این مرحله به بعد شروع به تأیید جزئیات انتخاب و ثبت نام شما می کند.

این به روز رسانی همچنین روشن می کند که کسانی که قبلاً این فرآیند را تکمیل کرده اند نیازی به انجام مجدد آن ندارند. ضمناً به منظور روان‌تر شدن فرآیند تأیید، از کسانی که قبلاً مراحل را انجام داده‌اند، می‌خواهیم از اصلاح مشخصات ثبت‌نام خودداری کنند.

همراه با تغییر در گزینش و ثبت نام، متولی با اجازه دادگاه، مهلت بازپرداخت پایه، پیش پرداخت مقطوع و بازپرداخت موقت را مطرح کرد. از ۳۱ جولای ۲۰۲۳، مهلت به ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ تغییر یافته است.

مربوط: قیمت بیت کوین به ۱۷۰۰۰ دلار می رسد همانطور که تجزیه و تحلیل درباره “رویداد ریسک” بیت کوین ورودی هشدار می دهد

در ۲۹ آگوست، شایعاتی در رسانه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه مقدار زیادی بیت کوین (BTC) از Mt Gox به بیرون درز کرده است. با این حال، طلبکاران پلت فرم معاملاتی منحل شده این شایعات را رد کرده اند و می گویند هنوز نمی توانند در جایی که می توانند وجوه قرض گرفته شده از Mt Gox را دریافت کنند، ثبت نام کنند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا